Kütahya'da otomobil takla attı: 1 ölü

Kütahya'da otomobil takla attı: 1 ölü

Silahlı çatışmaya gittiği iddia edilen ve polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçan otomobil, takla attı. Ters dönen otomobildeki 1 kişi hayatını kaybetti.

Kütahya'da otomobil takla attı: 1 ölü

Polise, içerisinde silahlı 3 kişinin bulunduğu bir aracın, şehir merkezinden Çamlıca Mahallesi civarında bazı kişilerle 'silahlı çatışmaya gireceği' ihbarı yapıldı.

Polis, ihbar üzerine otomobili takibe aldı. Polisin 'dur' ihtarına uymayan ve polise de ateş açan kişiler, Enne Mahallesi istikametine doğru ilerlemeye devam etti.

Bu arada polis, jandarma bölgesi olduğu için ekiplerden yardım istedi. Polis, zanlıların aracını yaklaşık 13 kilometrelik mesafeyi 150 metre geriden takip etti.

Kütahya da otomobil takla attı: 1 ölü #1

VİRAJI ALAMAYINCA TAKLA ATTI

İçerisinde Nurettin S., İsmail S. ve Burak T.'nin bulunduğu araç, Enne Barajı bölgesinde virajı alamayarak takla attı.

Ters dönen otomobilde İsmail S. olay yerinde hayatını kaybederken, Burak T. ve Nurettin S., araç içerisinden yara almadan çıkartıldı.

Araçta 2 tabanca ve pompalı tüfek ele geçirildi. Burak T. ve Nurettin S. gözaltına alınırken, İsmail S.'nin cenazesi otopsi için hastane morguna götürüldü.

Kütahya İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çekiç de olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.

Kütahya'da otomobil takla attı: 1 ölü VİDEO

Kütahya da otomobil takla attı: 1 ölü #2

Kütahya da otomobil takla attı: 1 ölü #3

Kütahya da otomobil takla attı: 1 ölü #4