Konya’da eşini bıçaklayarak öldüren cani koca aranıyor

Konya’da eşini bıçaklayarak öldüren cani koca aranıyor

Katil kocanın daha önce de eşini bıçaklayıp hapse girdiği ve eşinin şikayeti geri çekmesi üzerine cezaevinde çıktığı öğrenildi. Polisin, zanlıyı her yerde aradığı belirtildi.

Konya’da eşini bıçaklayarak öldüren cani koca aranıyor

Cezaevinden 2 gün önce çıktığı öğrenilen Ramazan M. (22) Konya’nın Karatay ilçesi Şems-i Tebrizi Mahallesi Karaaslan Sokak’taki apartman dairesine kapıyı açmadıkları balkondan girerek eşiyle tartışmaya başladı.

Annesi ve çocuğunu odaya kilitleyen Ramazan M., eşi Tuğba M.’yi boğazından, karnından ve çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdükten sonra 2 yaşındaki kızı G.M.’yi de alarak kaçtı.

‘DAHA ÇOK DÜŞÜNECEKSİN GELECEĞİM GÜNÜ’

Ramazan M.’nin eşini daha önce de bıçaklamaktan hapse girdiği ve eşinin doğumu yaklaştığı için şikayetini geri çekmesi üzerine dışarı çıktığı öğrenildi.

Ramazan M.’nin uyuşturucu, hırsızlık, yaralamadan çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenilirken, polis ekipleri kaçan zanlıyı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan, Ramazan M.’nin bir sosyal medya hesabından paylaştığı, ‘Ramazan M. deyince daha çok düşüneceksin geleceğim günü’ yazarak yaptığı paylaşımı ise dikkat çekti.

Konya’da eşini bıçaklayarak öldüren cani koca aranıyor  #1

“ÖNCEDEN DE BIÇAKLADIĞINI DUYDUK”

Apartman komşusu İbrahim Danışık, Ramazan M.'nin ailesinin 8-9 ay önce apartmana taşındıklarını söyledi.

Ramazan M.’nin eşini daha önceden de bıçakladığını ve bu yüzden hapse girdiğini anlatan İbrahim Danışık, “Karısı 7-8 aylık hamileymiş. Çocuk doğmak üzere olunca karısı şikayetini geri almış gelince de bıçaklamış, öldürmüş kadını. Çocuğu alıp gitmiş. Bir kere önceden karısının bacağını bıçakladığını duyduk, onun dışında bir şey yok. Gelmiş evinin balkonuna tırmanmış. Çıktıktan sonra geri inmiş, çocuğu alıp kaçmış gitmiş. Halüsinasyon görüyormuş, eroin içiyormuş galiba. Uyuşturucu içtiği söyleniyor, bilmiyoruz detaylı.” ifadelerini kullandı.

Konya’da eşini bıçaklayarak öldüren cani koca aranıyor  #2

Konya’da eşini bıçaklayarak öldüren cani koca aranıyor  #3

Konya’da eşini bıçaklayarak öldüren cani koca aranıyor  #4