Kocaeli'de 'köpeğimi çaldın' kavgasında 2 kişiyi silahla yaralayan şahıs, tutuklandı

Kocaeli'de 'köpeğimi çaldın' kavgasında 2 kişiyi silahla yaralayan şahıs, tutuklandı

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde kendisini köpeğini çalmakla suçlayan kişiyi ve yoldan geçen bir vatandaşı yaralayan şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

18 Eylül tarihinde Kocaeli’nin İzmit ilçesi Kemalpaşa Mahallesi Şehabettin Bilgisu Caddesi’nde meydana gelen olayda, caddede yürüyen U.S. isimli vatandaş, daha önceden aralarında husumet bulunan Ü.S. ile karşılaştı.

KAYIP KÖPEĞİNİ ÇALDIĞINI İDDİA ETTİ, TABANCASIYLA ATEŞ ETTİ

U.S.’nin karşılaştığı Ü.S.’ye kaybolan köpeğini çaldığını ve geri getirmesini söylemesi üzerine kavga çıktı. Kavga sırasında tabancasını çıkartan Ü.S., kendisini köpeğini çalmakla suçlayan U.S.’ye ateş etti. Kurşun U.S.’nin bacağına ve ayağına isabet etti.

Kocaeli de  köpeğimi çaldın  kavgasında 2 kişiyi silahla yaralayan şahıs, tutuklandı #1

CADDEDE YÜRÜYEN BAŞKA BİR KİŞİ DAHA YARALANDI

Şahsın tabancasından çıkan bir kurşun da yerden sekerek caddede yürüyen M.M. isimli vatandaşın eline isabet etti. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahaleleri yapılan yaralılar çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Kocaeli de  köpeğimi çaldın  kavgasında 2 kişiyi silahla yaralayan şahıs, tutuklandı #2

Kocaeli'de 'köpeğimi çaldın' kavgasında 2 kişiyi silahla yaralayan şahıs, tutuklandı VİDEO

TUTUKLANDI

Ü.S. isimli şahıs ise olay yerine intikal eden polis ekiplerince gözaltına alındı. Şahıs, Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesine sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kocaeli de  köpeğimi çaldın  kavgasında 2 kişiyi silahla yaralayan şahıs, tutuklandı #3

Kocaeli de  köpeğimi çaldın  kavgasında 2 kişiyi silahla yaralayan şahıs, tutuklandı #4