Kızların oluşturduğu çete dehşet saçıyor

Kızların oluşturduğu çete dehşet saçıyor

Denizli’de 3 genç kızın çocuk yaştaki iki kız çocuğunu sokak ortasında tekme ve yumruklarla dövdüğü görüntüler, izleyenleri dehşete düşürdü.

Kızların oluşturduğu çete dehşet saçıyor

Dehşet verici olay Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşandı.

Geçtiğimiz hafta 12 yaşındaki S.S. isimli ortaokul 8. sınıf öğrencisi, oyun parkında tanımadığı 3 genç kız tarafından sebepsiz yere dayak yediğini öne sürerek, babası F.S.’ye olayı anlattı.

GÖRÜNTÜLERİ İZLEDİĞİNDE ŞOKE OLDU

Bunun üzerine F.S., kızını da yanına alarak darp raporu alıp, karakola giderek şikayetçi oldu. Olayın ardından baba kızını döven şahısların A.C., N.C. ve A.K. olduğunu öğrendi. Ardından genç kızların sosyal medya hesaplarını araştıran baba F.S., izlediği görüntüler karşısından dehşete düştü.

Denizli’de kızların oluşturduğu çete dehşet saçıyor ViDEO

Kızların oluşturduğu çete dehşet saçıyor #1

ACIMAZSIZCA DAYAK

Görüntülerde A.C. (16), N.C. (16) ve A.K. (17) isimli gençlerin, kızı ile birlikte ismi henüz tespit edilemeyen ancak o da 13 yaşında olan bir başka kız çocuğunu daha acımasızca dövdüğünü gördü. Görüntülerde 3 genç, S.S.’yi oyun parkında ağzı ve burnundan kan gelene kadar döverken, gençlerin erkek arkadaşları ise bu anları cep telefonu ile kayıt altına aldı. Kızlardan birinin S.S. dayak yerken gülümsemesi ise dikkatlerden kaçmadı. Ağzı ile burnu kanlar içinde kalan S.S.’nin ise hayli korktuğu ve korkusundan bağırmak bir yere sesini dahi çıkaramadığı görüldü.

İZLE

AYNI MAHALLEDE OTURAN BAŞKA BİR ÖĞRENCİYE DE DAYAK

A.C., N.C. ve A.K., isimli 3 genç kızın S.S.’den sonra yine aynı mahallede oturan ve ismini vermek istemeyen 13 yaşındaki bir başka ortaokul öğrencisini daha acımasızca darbettiği ortaya çıktı.

OKUL ÇIKIŞINI BEKLİYORLAR

Yaşanan dehşet verici olayın ardından açıklamalarda bulunan baba F.S., görüntüleri izledikten sonra adeta şok olduğunu ve büyük bir şaşkınlık içerisinde kızı ile diğer kız çocuğuna yapılan eziyeti gördüğünü kaydetti. F.S., “Çocuklarımızı okul çıkışında bir grup kız çocuğu darbediyor, çok kötü şekilde dövüyor. Bunlara sürekli işkence ediyorlarmış. Tabi ben de salı günü öğrendim. Biz bunun durmasını istiyoruz. Çocuklarımıza bu işkence yapılmasın, onu istiyoruz. Gereken birimler, yetkililer bunun üzerinde dursun. Bu çocuklara biri ‘dur’ desin istiyoruz.” dedi.

Kızların oluşturduğu çete dehşet saçıyor #2

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIYORLAR

F.S., genç kızların çocukları darbettikten sonra tehdit ettiklerini de belirterek, bu sıkıntıları sürekli yaşadıklarını kaydetti. F.S., “Polise başvurdum. Gereken bütün adli işlemler başladı. Şu an bekliyoruz. Görüntüleri kendileri çekiyorlar. Sosyal medya hesabından durum olarak paylaşıyorlar. Kendi arkadaş aralarında da paylaşım yapıyorlar. Tabi olay büyüyor.” diye konuştu.

Kızların oluşturduğu çete dehşet saçıyor #3

ALKOL, BIÇAK, TABANCA VE TÜFEKLİ FOTOĞRAFLAR

Öte yandan, çocukları darbeden genç kızların sosyal medya hesaplarında ellerinde alkol, bıçak, tabanca ve pompalı tüfeklerle birlikte çekilen fotoğraf ve videolarının da olması dikkatlerden kaçmadı. Genç kızların bu şekilde videolar ve fotoğraflar çekerek sosyal medya hesaplarından genelde tehdit içerikli mesajlarla paylaştıkları görüldü.

İlginizi Çekebilir
6 yaşındaki çocuğun istismarı iddiaları Türkiye'nin gündeminde
6 yaşındaki çocuğun istismarı iddiaları Türkiye'nin gündeminde
1381 YORUM
Gündem
Bu sistem bir harika! Şimdi 300$ yatırın, yarın 1200$ kazanın!
ADVERTORIAL
Highfx
Türkiye'de petrol üretiminde hedef dışa bağımlılıktan kurtulmak
Türkiye'de petrol üretiminde hedef dışa bağımlılıktan kurtulmak
623 YORUM
Gündem
Çalışma Bakanı Vedat Bilgin'e EYT'de yaş sınırı soruldu
Çalışma Bakanı Vedat Bilgin'e EYT'de yaş sınırı soruldu
808 YORUM
Ekonomi
Fatih'te pitbulllu saldırganlara ateş eden polisin ifadesi
Fatih'te pitbulllu saldırganlara ateş eden polisin ifadesi
997 YORUM
3. Sayfa