Kayseri’de yol isteyen sürücüye bilerek çarptı

Kayseri’de yol isteyen sürücüye bilerek çarptı

Sokak girişine park eden bir sürücü, iddiaya göre kendisinden yol istediği için sinirlendiği kişiye 2 defa çarparak ezmeye kalktı. Yaşanan olay saniye saniye iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde sabah eşi ile birlikte iş yerine gelen Emincan Kılıç, ilçeye bağlı Erenköy Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesi üzerindeki sokak girişine otomobilini park eden A.E.’den dönmek için yol istedi.

Kendisinden yol istendiği için sinirlenen A.E., sokağın başından dönerek aracından inen Emincan Kılıç’a 2 defa çarptı.

Olayın ardından A.E. tehditler savurarak aracı ile uzaklaşırken, Emincan Kılıç da karakola giderek şikayetçi oldu.

“HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇIKMAZ SOKAĞA GİRDİ”

Yol istediği için kendisine araçla çarpan sürücünden şikayetçi olduğunu söyleyen Emincan Kılıç, şöyle konuştu:

“Dün sabah giriş kapısı çıkmaz sokak tarafında bulunan kurumumuza geldiğimiz sırada sokağa dönecekken, karşımızda bulunan okulun velilerinin araçlarının yoğunluğundan kaynaklı her sabah olduğu gibi sokağın başına araç koymuşlardı. Ben sokağa dönerken sinyalimi verdim ama araç sürücüsü görmedi. Daha sonra kornaya bastım ve döneceğimi işaret ettim. Sonrasında sürücü hiddetlenerek, hızlı bir şekilde çıkmaz sokağa girdi. Ben de iş yerinin önüne geldim ve aracımı park ettim.

Kayseri’de yol isteyen sürücüye bilerek çarptı VİDEO

“BEN KİMİM SEN GÖRECEKSİN”

Bagajda bulunan eşyalarımı düzenledim ve tam çantamı alacağım sırada araç sahibi çocuklarını kuruma bıraktı ve sokağın başından hızlı bir şekilde dönerek bana 2 defa çarptı. Çarpmanın ardından da aramızda bir arbede yaşandı. Karakola gittik ve şahısla birbirimizden şikayetçi olduk. Yetkililerden isteğimiz, bugün bu şekilde bana çarpan şahıs, yarın başkalarına da yapabileceği için bu durumun önleminin alınmasını istiyoruz. Çünkü şahıs çarptıktan sonra 'Ben kimim sen göreceksin, sana kim olduğumu göstereceğim, sen bittin' gibi tehditlerde bulundu.”

Kayseri’de yol isteyen sürücüye bilerek çarptı  #1

Kayseri’de yol isteyen sürücüye bilerek çarptı  #2

Kayseri’de yol isteyen sürücüye bilerek çarptı  #3

Kayseri’de yol isteyen sürücüye bilerek çarptı  #4

Kayseri’de yol isteyen sürücüye bilerek çarptı  #5