Kayıp olan minik Yusuf'un son görüntüleri

Kayıp olan minik Yusuf'un son görüntüleri

Eskişehir'de 2 gündür kayıp olan Irak uyruklu Yusuf Gurubi'yi arama çalışmaları devam ederken, küçük çocuğun görüntüleri bir işletme önünden geçerken güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Kayıp olan minik Yusuf'un son görüntüleri

Eskişehir’de önceki gün saat 17.00’den bu yana kayıp olan yabancı uyruklu 10 yaşındaki Yusuf Gurubi’nin, arama çalışmalarına devam ediliyor. En son akşam saat 22.00 sularında Uluönder Göletli Park’ta görülen otizm hastası minik Yusuf’un, ayakkabılarının olmadığı ve en son üzerinde mavi bir tişörtün olduğu öğrenildi.

DALGIÇLAR TİTİZLİKLE ARIYOR

Otizm hastası Yusuf’un arama çalışmaları için özel olarak Ankara Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliğinden ‘kurbağa adamlar’ geldi. Eskişehir-Bursa karayolunun yanından geçen ait sulama kanalını köşe bucak arayan ekipler, Yusuf’un izini sürüyor. Yusuf’un düştüğü tahmin edilen sulama kanalında,  derinliğin 1 buçuk metre olduğu öğrenildi.

Kayıp olan minik Yusuf'un son görüntüleri

Kayıp olan minik Yusuf un son görüntüleri #1

Kayıp olan minik Yusuf un son görüntüleri #2

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLEDİ

Minik Yusuf’un ise son görüntüsü, bir işletme kamerasına yansıdı. İşletme önünden geçtiği görülen Yusuf’un hızlı adımlarla ve koşarak gittiği ve ayağından ayakkabısının bulunmadığı görülüyor. Polis ekipleri, Yusuf’un son görüntüsü üzerinde durarak çalışmalarını hızlandırdı.

Kayıp olan minik Yusuf un son görüntüleri #3