İzmir'de alkollü şahıs dehşet saçtı

İzmir'de alkollü şahıs dehşet saçtı

Boş arazide alkol alan 3 arkadaş, 'Çok gürültü yapıyorsunuz' diyen K.E. ile tartıştı. Tartışma büyüdü ve alkollü K.E., pompalı tüfekle gençlere ateş açtı. Olayda 3 kişi yaralandı.

İzmir'de alkollü şahıs dehşet saçtı

Buca ilçesi Yıldız Mahallesi'nde boş bir arazide 3 arkadaş, alkol almaya ve birlikte zaman geçirmeye başladı. Ancak çıkardıkları gürültüden rahatsız olan K.E., 3 arkadaşın yanına geldi.

"ÇOK GÜRÜLTÜ YAPIYORSUNUZ"

Üç arkadaş burada vakit geçirdikleri sırada, yanlarına gelen ve "Çok gürültü yapıyorsunuz" diyen K.E. ile tartıştı.

İzmir de alkollü şahıs dehşet saçtı #1

POMPALI TÜFEKLE ATEŞ AÇTI

Tartışmanın ardından oradan uzaklaşan alkollü K.E., bir süre sonra otomobili ile gelerek pompalı tüfekle ateş açtı. Olayda, Metin Y., Mehmet A. ve Hakan H., vücutlarına isabet eden saçmalar sonucunda yaralandı.

ZANLI KAÇTI

K.E., etrafa ateş açtıktan hemen sonra oradan hemen uzaklaştı. Çevredekiler, durumu ekiplere bildirdi.

İzmir de alkollü şahıs dehşet saçtı #2

3 YARALI

Yaralılardan Metin Y. ve Mehmet A. Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi'ne, ağır yaralanan Hakan H. ise Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

İzmir de alkollü şahıs dehşet saçtı #3

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yaralıların hastanelerde tedavisi sürerken, polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında, polis ekipleri yaralıların ifadesine başvurdu. Metin Y. ve Mehmet A., oturdukları sırada yanlarına gelen bir kişinin gürültü yaptıklarını ileri sürerek önce tartıştıklarını, daha sonra ateş ederek kaçtığını söyledi.

Olay yerinde inceleme yapan polis, çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Görgü tanıklarının da ifadesini alan ekipler şüpheli K.E.'yi yakalamak için çalışma başlattı.