İstanbul'da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı

İstanbul'da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı

Cezaevinden izinle çıkan bir kişi, iki çocuğunun annesi eski eşini önce bıçakladı, ardından çaydanlıkta ısıttığı kızgın yağı üzerine döktü.

İstanbul'da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı

İstanbul Küçükçekmece Halkalı'da 28 yaşındaki Kübra T., Ersin Ü. ile 6 yıl imam nikahıyla evli kaldı. 5 ve 3 yaşlarında iki çocukları olan çift, 1,5 yıl önce ayrıldı.

İZİN ALIP ESKİ KARISININ İŞ YERİNE GİTTİ

40 yaşındaki Ersin Ü.,  bu sırada hırsızlık suçundan cezaevine girdi. Ersin Ü., geçtiğimiz hafta cezaevinden bir haftalığına izinli çıkarak genç kadının iş yerine gitti. İddiaya göre genç kadın, Ersin Ü.'nün barışma teklifine olumsuz yanıt verdi. Tartışmanın ardından iş yerinden ayrılan Ersin Ü., ertesi gün sabah saatlerinde Kübra T.'nin oturduğu eve geldi. Ersin Ü., balkon kapısından gizlice eve girdi.

ÖNCE BIÇAKLADI SONRA KIZGIN YAĞ DÖKTÜ

Mutfağa yönelen Ersin Ü., tezgahtaki sıvı yağı çaydanlığın içine boşalttı. Ersin Ü., çaydanlığa doldurduğu yağı ocağa koyarak ısıttı . Tezgahtan bir bıçak da alan Ersin Ü., kadının uyuduğu odaya girdi  Kübra T.'yi uyandıran Ersin Ü., iddiaya göre "Bana yar olmuyorsun, başkasına da olma" diyerek kadını önce bacağından bıçakladı, ardından kafasından aşağı kızgın yağ döktü. Kadının çantasında bulunan bir miktar parayı da çaldığı öne sürülen saldırgan kaçtı.

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #1

KOLLARI, YÜZÜ VE GÖĞSÜ YANDI

28 yaşındaki genç kadının kolları, yüzü ve göğsü dökülen yağ ile yandı. Yaralı kadın, can havliyle polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kübra T., olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Vücudunun büyük bölümü yanan Kübra T.'nin tedavisi sürerken, bileğinin kesilme riski olduğu öğrenildi.

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #2

"İDAM İSTİYORUZ"

Yaşanan olayı anlatan genç kadının halası, "Eski kocası hapisteydi, 1 hafta izinli çıkmış. Çocuklarını gördü. Pazar günü de kızgın yağ ile yaktı. 'Bana yar olmuyorsun, başkasına da yar olma' diyerek yaktı. Daha önce de aralarında problem oluyordu. Evinin eşyalarını falan satmıştı. Hem yaktı hem de parasını aldı gitti. İdam edilmesini  istiyoruz. Bizim duyduğumuza göre tekrar cezaevinde şu an. Kübra'nın kollarındaki damarlar açılmazsa kesilebilirmiş. Bir an önce iyileşmesini istiyoruz. Herkesten destek bekliyoruz." diye konuştu. Olay sonrası kaçan  Ersin Ü.'nün, tekrar tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #3

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #4

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #5

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #6

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #7

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #8

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #9

İstanbul da cezaevinden çıkıp eski karısının yüzünü yaktı #10