Gaziosmanpaşa'da yayalara çarpan sürücü linç edildi

Gaziosmanpaşa'da yayalara çarpan sürücü linç edildi

Otomobiliyle yaptığı hatalı sollama sonrasında karşıdan karşıya geçmeye çalışan 3 yayaya çarpan sürücü, vatandaşların linç girişimiyle karşılaştı. Kaza anları, güvenlik kamerasına yansıdı.

Gaziosmanpaşa'da yayalara çarpan sürücü linç edildi

Geçen pazar saat 18.00 sıralarında İstanbul Gaziosmanpaşa'daki Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Hoca Ali Arslan Caddesi'nde otomobiliyle ilerleyen Batuhan K. isimli sürücü hatalı sollama yaptı.

Hatalı sollama sonucunda yolun karşısına geçmek isteyen akrabalar Mehmet Albayrak (53), Oktay Albayrak (58) ve Ahmet Albayrak'a (55) çarptı.

Çarpmanın etkisiyle havaya savrulan Mehmet Albayrak, arabanın üstüne düştü.

BİR KİŞİNİN DURUMU AĞIR

Kazayı görenler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıları ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırdı. Kazada havaya savrulan Mehmet Albayrak'ın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

KAZA ANI KAMERADA

Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, otomobilin hızla 3 kişiye çarpması ve bir kişinin de savrulması görülüyor.

Gaziosmanpaşa'da yayalara çarpan sürücü linç edildi ViDEO

LİNÇ ETMEYE ÇALIŞTILAR

Hatalı sollama yaparak otomobiliyle 3 kişiye çarpan Batuhan K., kaza sonrasında çevrede bulunanlar tarafından linç edilmek istendi. Kavga, araya giren başka vatandaşlar tarafından ayrıldı. Öte yandan yaşanan linç girişimi, cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

"ÖN CAMA VURUP ARKAYA FIRLATTI"

Kazanın görgü tanığı Cebrail Akıcı, "Beyaz araba süratli şekilde caddeden girdi. Önünde bir araba vardı. Solundan gaza yüklendi. Kenarda yürüyen 3 kişiye vurdu. Birini ön kaputtan ön cama vurup arkaya attı. Diğerlerini de yana fırlattı. Yaralılardan bir tanesinin durumu ağır. Şoförün yanında bir kişi daha vardı. O kişi kaçtı." diye konuştu.

Gaziosmanpaşa da yayalara çarpan sürücü linç edildi #1

Gaziosmanpaşa da yayalara çarpan sürücü linç edildi #2

Gaziosmanpaşa da yayalara çarpan sürücü linç edildi #3

Gaziosmanpaşa da yayalara çarpan sürücü linç edildi #4

Gaziosmanpaşa da yayalara çarpan sürücü linç edildi #5

Gaziosmanpaşa da yayalara çarpan sürücü linç edildi #6

Gaziosmanpaşa da yayalara çarpan sürücü linç edildi #7

Gaziosmanpaşa da yayalara çarpan sürücü linç edildi #8