Fatih’te, sarhoşken kamyonun altına girip yattı

Fatih’te, sarhoşken kamyonun altına girip yattı

Sarhoş olduğu öne sürülen bir kişi, park halindeki kamyonun altına girip yattı. Kamyon şoförünün dikkatiyle fark edilen şahıs, uzun uğraşlar sonunca çıkmaya ikan edildi.

Fatih’te, sarhoşken kamyonun altına girip yattı

İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Laleli’nin Gençtürk Caddesi'nde, sabah saatlerinde, sarhoş olduğu öne sürülen bir kişi, park edilen kargo şirketine ait kamyonun altına girdi.

Sesleri duyan kamyonun şoförü, araçtan inip baktığında kamyonun altında yatan kişiyi fark etti. Kamyon şoförü ve çevredekiler, yatan kişiyi buradan çıkarmaya çalışsa da başarılı olamadı. Durum, polise bildirildi.

UZUN UĞRAŞLAR SONUCU ÇIKARILDI

Kamyonun altına yatan kişi, polis ve esnafın uzun uğraşları sonucunda çıkarıldı. Herhangi bir sağlık problemi olmadığı öğrenilen kişi, olay yerinden uzaklaştı.

Fatih’te, sarhoşken kamyonun altına girip yattı #1

“KENDİNE YATACAK YER ARAMIŞ”

Esnaf Mustafa Türkmen, “Kargo kamyonu akşamdan beri park halindeymiş. Sabah geldiklerinde altta bir kişinin yattığını fark ediyorlar. Bakıp görüyorlar sonra çıkarmak istemişler. Sarhoşmuş. Kendinde değilmiş. Polis geldi, çıkarttılar. Herhalde kendine yatacak yer aramış, orayı bulmuş." dedi.

Esnaf Ayhan Türkmen ise, "Adam kamyonun altına girmişti. Sarhoştu. Zorla çıkardılar. İki tane polis geldi, çıkardı. Alttan demir sesi geldi, baktıklarında gördüler." diye konuştu.

Fatih’te, sarhoşken kamyonun altına girip yattı VİDEO

Fatih’te, sarhoşken kamyonun altına girip yattı #2

Fatih’te, sarhoşken kamyonun altına girip yattı #3