Eşiyle ilişki yaşayan adamdan tehditle para aldı

Eşiyle ilişki yaşayan adamdan tehditle para aldı

Kütahya'da eşiyle ilişki yaşadığını öğrendiği adamdan, çıplak görüntülerini yaymakla tehdit ederek 52 bin 800 TL para alan şahıs, suçüstü yakalandı.

Eşiyle ilişki yaşayan adamdan tehditle para aldı

Kütahya'da ​yaşayan M.C., bir süre önce evli olan Y.G. (37) ile ilişki yaşamaya başladı. İkili iddiaya göre, ilişki sırasında birbirlerine çıplak fotoğraflar gönderdi.

TEHDİTLE 52 BİN 800 TL ALDI

Y.G.'nin eşi V.G., bir süre sonra bu durumu öğrendi ve M.C.'yle iletişime geçip, görüntüleri yaymakla tehdit etti. V.G., bıçakla da tehdit ettiği M.C.'den 4 ayda 52 bin 800 TL para aldı. Çarşamba günü M.C.'yi yeniden arayan V.G., 22 bin 500 TL daha ödemesini söyleyip, yine kendisini tehdit etti. Buluşma yerini de söyleyen V.G.'nin telefonu kapatmasının ardından M.C., Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek durumu anlatıp şikayette bulundu.

Eşiyle ilişkisi olan kişiye şantaj yapan şahsa, suçüstü yakalama VİDEO

POLİS BASKININDA SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatıyla M.C. para dolu bir zarfla buluşma yerine giderken, polis de buluşma noktasındaki kahvehanede güvenlik tedbiri alıp arka masaya oturarak görüşmeyi izledi. V.G., bir süre sohbet ettiği M.C.'den zarfla parayı aldıktan sonra giderken, polisin baskını sonucu suçüstü yakalandı.

Eşiyle ilişki yaşayan adamdan tehditle para aldı #1

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan V.G., İl Emniyet Müdürlüğü’nde işlemlerinin tamamlanmasının ardından 'bıçakla tehdit', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'çıplak görüntü yaymakla şantaj' ve 'hakaret' suçlarından adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan V.G., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Eşiyle ilişki yaşayan adamdan tehditle para aldı #2