Esenyurt'ta veresiye alkol kavgası

Esenyurt'ta veresiye alkol kavgası

Esenyurt’ta bir tekel bayisinden veresiye içki almak isteyen kadın, iş yeri sahibiyle tartışarak ortalığı birbirine kattı.

Esenyurt'ta veresiye alkol kavgası

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde sabahın erken saatlerinde sarhoş olduğu öğrenilen bir kadın, tekel bayine gelerek, alkol alıp parasını daha sonra ödemek istediğini söyledi.

İKİ ARKADAŞINI ÇAĞIRDI

Bu teklifi kabul etmeyen tekel sahibi ile kadın arasında sözlü tartışma yaşandı. Daha sonra iki kadın arkadaşını yanına alan sarhoş kadın, tekel bayisine gelerek ortalığı birbirine kattı.

POS CİHAZINI KAFASINA ATTI

Önce dükkanın içindeki malzemelere zarar veren kadın, daha sonra POS cihazını tekel sahibinin kafasına fırlattı. Bu sırada saldırıya uğrayan tekel sahibi, tezgahın altında bulunan copu alarak kadına saldırdı. Olayı gören vatandaşlar, polis ekiplerine haber verdi.

Esenyurt'ta veresiye alkol kavgası VİDEO

HEPSİ GÖZALTINDA

Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri, sarhoş kadın ve arkadaşlarını sakinleştirmeye çalıştı. Ancak, kadın ve arkadaşlarını sakinleştirmek kolay olmadı. Polis ekiplerine de hakaret edip saldıran kadınlar, gözaltına alındı. Tekel sahibi ise kadınlardan şikayetçi olmak üzere polis merkezine götürüldü.

Esenyurt ta veresiye alkol kavgası #1

Esenyurt ta veresiye alkol kavgası #2

Esenyurt ta veresiye alkol kavgası #3