Erzincan'da kayınpederiyle birlikte 2 kişiyi öldüren zanlı, tutuklandı

Erzincan'da kayınpederiyle birlikte 2 kişiyi öldüren zanlı, tutuklandı

Erzincan'da kayınpederi Ali Kurt ile aralarında husumet bulunan Mustafa Yılmaz'ı öldürdükten sonra operasyonla yakalanan Murat Bulut çıkarıldığı adliyede tutuklandı.

Erzincan'da kayınpederiyle birlikte 2 kişiyi öldüren zanlı, tutuklandı

Dün sabah saatlerinde Erzincan'ın Çağlayan beldesine bağlı Mertekli Mahallesi'nde meydana gelen olayda 1,5 yıldır eşinden ayrı olan 2 çocuk babası Murat Bulut, tartıştığı kayınpederi Ali Kurt'u evinde av tüfeğiyle öldürdü.

KAYINPEDERİYLE BİRLİKTE 2 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Daha sonra Üzümlü ilçesine bağlı Pelitli köyüne giden Bulut, burada da aralarında husumet bulunan ve arıcılık yapan Mustafa Yılmaz'ı da silahla öldürdükten sonra Geçit Mahallesi'ndeki evinde saklandı.

Erzincan'da kayınpederiyle birlikte 2 kişiyi öldüren zanlı, tutuklandı VİDEO

EVİNDE SAKLANAN ZANLI, 4 SAAT DİRENDİ

İhbar üzerine polis kısa sürede Bulut'un evinin çevresini sarıp, 'teslim ol' çağrısında bulundu. Zaman zaman tüfekle balkona çıkıp bağıran Murat Bulut, yaklaşık 4 saat direndi. Özel harekat polisleri, Erzincan Belediyesi'ne ait itfaiye aracının yangın merdiveniyle 4 katlı apartmanın 3'üncü katındaki Murat Bulut'un evine balkondan girdi. Polisler, kısa sürede Bulut'u etkisiz hale getirdi.

Erzincan da kayınpederiyle birlikte 2 kişiyi öldüren zanlı, tutuklandı #1

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

İl Jandarma Komutanlığı’ndaki sorgusu tamamlanan Murat Bulut, bugün adliyeye çıkarıldı. Dün gözaltına alınması sırasında kaçmaya çalışırken yaşanan arbede sırasında ayağından sakatlandığı için tekerlekli sandalyeyle adliyeye getirilen Murat Bulut, savcılıkta ifade verdikten sonra Sulh Ceza Hakimliğine çıkarıldı. 2 kişinin katil zanlısı Murat Bulut, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Erzincan da kayınpederiyle birlikte 2 kişiyi öldüren zanlı, tutuklandı #2

Erzincan da kayınpederiyle birlikte 2 kişiyi öldüren zanlı, tutuklandı #3

Erzincan da kayınpederiyle birlikte 2 kişiyi öldüren zanlı, tutuklandı #4