Eğlence mekanının önünde dövülen adam öldü

Eğlence mekanının önünde dövülen adam öldü

Mersin'de alkol servisinin kapandığı gerekçesiyle eğlence mekanına alınmayan 4 kişinin dövdüğü 47 yaşındaki şahıs, olaydan 14 gün sonra yaşamını yitirdi.

Eğlence mekanının önünde dövülen adam öldü

Mersin'in Mut ilçesi Ortaköy Mahallesi'nde bulunan eğlence mekanının işletmecisi Ali K. (44), iş yerine gelen 4 kişilik gruba, alkol servisinin kapandığını, müşteri kabul etmeyeceklerini söyledi.

Bunun üzerine taraflar arasında tartışma çıktı.

Eğlence mekanının önünde dövülen adam öldü  #1

ÖLDÜRESİYE DAYAK

Bir süre taşkınlık yapan gruptaki Mustafa U. (32), Hilmi U. (22), Ferhat G. (18) ve Muhammet Ali M. (18), eğlence mekanının önündeki tartışmaya karışan 47 yaşındaki Mehmet Elbeyli'yi tekme ve yumrukla öldüresiye dövdü.

HASTANEYE KALDIRILDI

Şüpheliler olayın ardından kaçarken, ihbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Elbeyli, gelen ambulansla Mut Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, buradaki müdahalenin ardından da Mersin'deki özel bir hastaneye sevk edildi.

Eğlence mekanının önünde dövülen adam öldü  #2

EVE GÖNDERİLDİKTEN SONRA YENİDEN FENALAŞTI

Yoğun bakımdaki tedavisinin ardından Mehmet Elbeyli, 26 Ekim'de taburcu edildi. Yakınları tarafından eve götürülen Elbeyli, 3-4 saat sonra yeniden rahatsızlanınca Mut Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak Mehmet Elbeyli, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Cumhuriyet Savcılığı, Elbeyli'nin ölümünün ardından soruşturma başlattı.