Düzce'de kayboldu zannedilen kız video paylaştı

Düzce'de kayboldu zannedilen kız video paylaştı

Ailesinin. kaybolduğu gerekçesiyle karakola başvurdukları kızları Damla Horuz, sosyal medyadan paylaşım yaparak iyi olduğunu söyledi.

Düzce'de kayboldu zannedilen kız video paylaştı

Evinden ayrılan 17 yaşındaki Damla Horuz'dan haber alamayan ailesi, durumu kolluk kuvvetlerine haber verdi.

GENİŞ ÇAPLI İNCELEME BAŞLATILDI

Genç kızın kaybolduğu haberi kısa sürede tüm sosyal medyaya yayıldı. İhbar üzerine Düzce il Jandarma Komutanlığı ile polis ekipleri, genç kızın bulunması için geniş çaplı inceleme başlattı.

Öte yandan 17 yaşındaki Damla'nın daha önce de kaybolduğu, ancak sağlıklı bir şekilde evine döndüğü öğrenildi.

Bir sosyal medya platformunda genç kızın kayıp haberinin altına, başka bir hesaptan, 'Kız benim evimde misafir. Keyfi de yerinde. Kimse endişe etmesin. Evlenmeyi düşünüyoruz' yorumu yapıldı.

 

Düzce de kayboldu zannedilen kız video paylaştı #1

SOSYAL MEDYA HESABINDAN VİDEO PAYLAŞTI

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde oturan ve kaybolan 17 yaşındaki Damla sosyal medya hesabından video paylaşarak “Kaçırıldı falan diye endişe etmişsiniz, ama ben kaçırılmadım hepinize teşekkür ediyorum. Ailemin beni aradığını farkındayım ama ben onlara gitmek istemiyorum." dedi.

Damal Horuz, ilk videosunda ailesi ile yaşamak istemediğini dayak yediğini iddia ederek “Başkalarının yaydığı sahte şeylere inanmayın. Ben gayet güvendeyim. Ben asla ailemle yaşamak istemiyorum çünkü bana çok şey yaşattılar. Bana psikolojik baskı yaptılar. Çok dayak yedim, jandarmaya gittim yurda gitmek istiyorum dedim. Beni göndermediler geldiler aldılar. Ben de korku ile gittim. Dayımlar beni dövdüler, ben de kendimi kaçmak zorunda hissettim ve kaçtım. Arkadaşımın evindeyim, güvendeyim, lütfen sahte şeylere inanmayın.” dedi.

"AİLEMDEN KORKUYORUM"

Peşinden yayınladığı ikinci videoda ise Damla, kendisinin polise gideceğini belirterek, “Ben buradan sesimi duyurduğum için çok mutluyum. Ailemden korktuğum için jandarmada ailemle yüz yüze geldiğimde jandarmaya bir şey diyemedim, kabul etmek zorunda kaldım söylediklerini ben küçük olduğumdan dolayı beni hiç adam yerine koymadılar.

İki kere gitmeme rağmen birincisinde tamam affettik ikincisinde bari yurda yerleştirelim demediler. Ben şu an çok rahatım, çok güvendeyim, kaçırılma gibi bir durumda yok, ben kendi isteğimle evden çıktım.

Ben ailemin beni aradığını farkındayım ama ben onlara gitmek istemiyorum. Gerekirse bir yurda falan yerleşirim, ama ben onlara gitmek istemiyorum. Bakın benim var daha ne kadar rahat olabilirim.

Bu yüzden biraz kafa toplamak istiyorum, kafamı topladığım zaman zaten ben polise gideceğim. Hepinize teşekkür ediyorum. Kaçırıldı falan diye endişe etmişsiniz, ama ben kaçırılmadım hepinize teşekkür ediyorum iyi geceler diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

Düzce'de kayboldu zannedilen kız video paylaştı VİDEO


Düzce de kayboldu zannedilen kız video paylaştı #2

"BÜTÜN HERKESİN KAYBOLDU HABERLERİNİ KALDIRMALARINI İSTİYORUM"

Damla, ayrıca son olarak da “Ben bütün herkesin kayboldu haberlerini kaldırmalarını istiyorum. Ben psikolojik olarak çok kötüyüm lütfen herkes kayboldu haberlerini kaldırsın rica ediyorum. Sizi haberdar etmeye devam edeceğim ve de aileme asla gitmek istemiyorum hepinizi seviyorum, iyi geceler.” yazarak paylaştı.

Olayla ilgili olarak inceleme sürüyor.

Düzce de kayboldu zannedilen kız video paylaştı #3