Denizli'de hırsızlar, market önündeki dolaba dadandı

Denizli'de hırsızlar, market önündeki dolaba dadandı

Denizli'de bir marketin önünde bulunan içecek dolabından art arda yaşanan hırsızlık vakaları güvenlik kamerasına yansıdı.

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bulunan bir market sahibinin başı hırsızlarla dertte. Farklı günlerde meydana gelen ve güvenlik kameralarına yansıyan o anlarda marketin önüne gelen bir yaşlı adam, etrafı gözetledikten sonra dolaptan içeceği çıkartarak masanın üzerine koyup bir süre beklemeye başladı. İçerde kimse olamadığını düşünen adam, ardından arkasına bakmadan içeceği alarak bölgeden uzaklaştı.

Yine geldiler, yine çaldılar

Aradan geçen kısa süre sonra ise 2 genç yine aynı şekilde dolaptan ürünleri alarak hızla kayıplara karıştı. Oluşan eksiklikler sonrası hırsızlık olayının meydana geldiğini fark eden market sahibi Mustafa Boz, gerçeği kamera kayıtlarını izledikten sonra öğrendi. Marketin yol üstü olmasından dolayı bu tarz olayların meydana geldiğini belirten Mustafa Boz, insanların içeceği dahi çalmasının üzücü olduğunu söyledi.

Denizli'de hırsızlar, market önündeki dolaba dadandı - VİDEO

"Sağır ve dilsizim diye bir yazı çıkarttı"

İHA'nın haberine göre; yaşlı adamın engelinin olduğunu belirttiğini ve sonrada gerçeğin farklı olduğunu söyleyen Boz, "Olayı içerideki montörden seyrediyorum. 65 yaş civarında yaşlı bir adam geldi. Dükkanımın önünde eline 2,5 litrelik içeceği aldı. Tabi bende o anları içeride bulunan kameradan izliyorum. Yaşlı adam kimse var mı diye sağ sola ve içeriye doğru bakıyordu. En son çevrede bulunan kahve ve otobüs duraklarına baktı. Kimse olmadığını görünce eline kolayı alıp hızlıca yürüdü. Ben de kamerada gittiğini görünce arkasından seslendim. Yaşlı adama arkasından bağırdıkça hızlanıyor ve koşuyor. Bana ilk önce cebinden para daha sonra sağır ve dilsizim diye bir yazı çıkartı. Ben de sağır ve dilsiz çalıyor mu diye söylememle arkasına dönüp gitti. Halbuki sağır ve dilsiz değil" dedi.

Denizli de hırsızlar, market önündeki dolaba dadandı #1

"İlk defa böyle bir şey gördüm"

Böyle bir durumla ilk defa karşılaştığını söyleyen Boz, “İkinci olayda ise ürünlerde eksilme gördük. Ben para başta olmak üzere çoğu şeyin çalındığını gördüm ama 330 milim içeceğin çalındığını ilk defa gördüm. Kamerayı izlediğimde iki tane genç 18-20’li yaşlarda marketin önüne gelerek soğukkanlılıkla çalmış. İki tane kola için adamlar hırsızlık yapıyor. Ben de ilk defa böyle bir şey gördüm” ifadelerini kullandı.

Denizli de hırsızlar, market önündeki dolaba dadandı #2

Denizli de hırsızlar, market önündeki dolaba dadandı #3

Denizli de hırsızlar, market önündeki dolaba dadandı #4

Denizli de hırsızlar, market önündeki dolaba dadandı #5

İlginizi Çekebilir
İstanbul'da bugünkü trafik yoğunluğu
İstanbul'da bugünkü trafik yoğunluğu
281 YORUM
Gündem
Medyanın ilgisi Ronaldo'da
Medyanın ilgisi Ronaldo'da
132 YORUM
Dünyadan futbol
Sahte doktorun foyasını, aldattığı sevgilisi ortaya çıkardı
Sahte doktorun foyasını, aldattığı sevgilisi ortaya çıkardı
481 YORUM
Gündem
Bulduğu sıradışı kazanç yöntemi ile milyoner oldu!
ADVERTORIAL
CryptoTrader
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu, Varank'tan bayağı çekiniyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu, Varank'tan bayağı çekiniyor
190 YORUM
Gündem