Cam korkuluklardan duran saksıdaki çiçeği çaldı

Cam korkuluklardan duran saksıdaki çiçeği çaldı

Arnavutköy'de çocukları ile akşam yürüyüşünden dönen kadın, güzellik merkezinin cam korkuluklarında duran saksıdaki çiçeği yanındaki çocuklarına aldırış etmeden alıp, götürdü.

Cam korkuluklardan duran saksıdaki çiçeği çaldı

İstanbul’un Arnavutköy ilçesi Merkez Mahallesi’nde güzellik salonu işleten İlknur Demirci, 18 Temmuz sabahı iş yerini açtığında, penceresinin önünde bulunan saksıdaki çiçeklerden birinin eksik olduğunu fark etti.

Güvenlik kamerası görüntülerini izleyen Demirci, gördüğü manzara karşısında hem üzüldü hem de şaşırdı.

ÇOCUKLARININ YANINDA SAKSIYI ÇALDI

İzlediği kamera görüntülerinde ise saatler gece 01.00'i gösterdiğinde yanında küçük yaşta 2 çocukla yürüyen bir kadının, iş yeri camına yaklaşarak saksılardan birini aldığını gördü.

Cam korkuluklardan duran saksıdaki çiçeği çaldı ViDEO

“BU ANNENİN TAVRI BENİ ÜZDÜ”

İlknur Demirci, “Eksik olan saksı inanın umurumuzda değil. Bizi üzen şey yanında çocukları olmasına rağmen bir hanımefendinin kurumuş çiçeklerin bulunduğu saksıyı alması oldu. Maalesef bu durum bizi çok üzdü. İsteseydi yine verirdik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gözü önünde bu hırsızlığı yapması bizi ayrıca üzdü. Saksıdaki çiçeğin maddi ya da manevi değerine takılmadık. Sadece bir annenin bu tavrı beni çok üzdü. Sonuçta anneler çocuklarının en büyük örneğidir.” dedi.

Cam korkuluklardan duran saksıdaki çiçeği çaldı  #1

Cam korkuluklardan duran saksıdaki çiçeği çaldı  #2