Bursa'da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı

Bursa'da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı

41 yaşındaki kadının cesedini, oyun oynadıkları bahçeden dönen çocukları buldu.

Bursa'da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı

Bursa'nın Nilüfer ilçesi Ertuğrul Mahallesi 112’nci Sokak’ta yaşayan, uzun süredir psikolojik tedavi gördüğü ve son dönemde ilaçlarını kullanmadığı öne sürülen Osman Cenk Karataş ile 41 yaşındaki eşi Serpil Karataş arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışma sırasında Osman Cenk Karataş, mutfaktan aldığı bıçakla Serpil Karataş’ı 4 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

ÇOCUKLARIN ÇIĞLIKLARI APARTMANI İNLETTİ

Karataş'ın cesedini, oynadıkları bahçeden eve dönen biri kız 2 çocuğu buldu. Çocukların çığlıkları üzerine, apartman sakinleri polisi aradı. Serpil Karataş’ın cesedi, yapılan incelemenin ardından morga götürüldü.

Bursa da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı #1

KÜTAHYA'DA YAKALANDI

Eşini öldürdükten sonra otomobiliyle kaçan Osman Cenk Karataş, Kütahya polisi tarafından Kütahya-Eskişehir Karayolu üzerindeki Sera Köprülü Kavşağı'nda yakalanarak, gözaltına alındı.

Bursa da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı #2

"HER GÜN 500 LİRA VERMEME RAĞMEN BENDEN SÜREKLİ PARA İSTİYORDU"

İlk ifadesinde, Uşak'taki babasının yanına gitmek için yola çıktığını söyleyen Osman Cenk Karataş, "Boşanma aşamasındaki eşimi ben öldürdüm. Öldürdükten sonra evde bulunan altın ve paraları alarak, Uşak’ta oturan babamın yanına gitmek için yola çıktım. Sizden ricam altın ve paraları, oğlum ve kızıma teslim edin. Eşime her gün 500 lira vermeme rağmen yetinmiyordu, benden sürekli daha fazla para istiyordu. Bize ait bir evi bana sormadan emlakçıya vekalet vererek, satmaya çalışmış. Bu vekaleti iptal etmesini istedim. Eşim ve ailesi, her konuda beni baskı altına alıyordu. Bunlara daha fazla dayanamadım. Bugün çıkan tartışmada eşimi öldürdüm. Bıçağı da evde bıraktım." dedi.

Bursa da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı #3

BURSA'YA GÖNDERİLECEK

Katil zanlısı Osman Cenk Karataş'ın Kütahya Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edileceği öğrenildi.

Bursa da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı #4

Bursa da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı #5

Bursa da tartıştığı eşini öldüren cani koca, yakalandı #6