Bursa'da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada

Bursa'da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada

Yol kenarında servis bekleyen vatandaş, üzerine doğru gelen minibüsü fark edip son anda kendini yola atarak kurtulmayı başardı.

Bursa'da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada

Bursa'nın Osmangazi ilçesine bağlı Sırameşeler Mahallesi'nde, işe gitmek için servis aracını bekleyen İsmail Özyıldız, bir minibüsün hızla üzerine geldiğini fark ederek, kendisini yola attı.

SANİYELERLE KURTULDU

Özyıldız trafikte ilerleyen araçların arasında kalıp ölümden dönerken, minibüs kaldırıma çıkarak tabela ile bariyere çarptı. Kaza yapan minibüsün sürücüsü, aracından inerek yerde yatan adamın yanına geldi.

O anlar ise bir iş yerine ait güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Bursa'da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada ViDEO

HASTANEYE KALDIRILDI

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazadan şans eseri yara almadan kurtulan İsmail Özyıldız, olay yerindeki tedavisinin ardından tedbir amaçlı Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bursa da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada #1

"NASIL KAÇTIĞIMI BEN DE BİLMİYORUM"

Ölümden döndüğü o anları anlatan Özyıldız, "Nasıl kaçtığımı ben de bilmiyorum. Normalde tezcanlıyım ama o esnada nasıl düşündüm yola doğru atlamayı. Belki de Rabbim bana düşündürdü. Aracın o şekilde gelip de kaldırıma çıkacağını düşünebildim. Saniyeler belki de saliselerle kurtuldum, ama ayağımı kurtaramadım, servis aracı ayağıma vurdu. Öyle yapmasaydım beni betona sıkıştırabilirdi" diye konuştu.

Bursa da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada #2

Bursa da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada #3

Bursa da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada #4

Bursa da ölümden saniyelerle kurtulan işçi kamerada #5