Bursa'da kumarhaneye baskın

Bursa'da kumarhaneye baskın

Ahlak Şube ekipleri, koronavirüsü nedeniyle alınan tedbirleri ihlal ederek kaçak olarak kumar oynandığı belirlenen bir kumarhaneye baskın düzenledi.

Bursa'da kumarhaneye baskın

Bursa'nın Osmangazi ilçesi Küplüpınar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Ahlak şube ekipleri, bir kıraathanede kaçak olarak kumar oynandığı yönünde ihbar aldı.

ÇOK SAYIDA KİŞİ KUMAR OYNARKEN YAKALANDI

İş yerlerini bir süre gözlem altında tutan ekipler, gece saatlerinde kumarhaneye baskın düzenledi. Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında kapalı olması gerekirken açık olan ve kumar oynatma maksatlı faaliyet yürüten kıraathaneye baskın düzenleyen ekipler, içeride çok sayıda kişiyi kumar oynarken yakaladı.

Yapılan aramalarda kumar oynamaya yarayan çok sayıda deste iskambil kağıdı, okey ıstakaları, okey taşları, yaz boz kağıtları ele geçirildi. Kumar oynayan bazı kişilerin, maskesinin olmaması gözlerden kaçmadı.

Bursa'da kumarhaneye baskın İZLE

POLİSLERİ GÖRÜNCE GÜLDÜ

Ahlak ekipleri tarafından yapılan baskında kapılar kırılıp içeri girildi. Bazı şahıslar merdivenden yukarı çıkarak haber vermek isterken etkisiz hale getirildi.

Merdivende koşturma anları ve çatıda sobanın arkasına saklanan kişinin polisleri görünce gülmesi, anbean kameralar tarafından görüntülendi.

Ayrıca bir kişinin ise binanın çatısında koltuğun arkasına gizlenmesi dikkatlerden kaçmadı. Kaçmaya çalışan birkaç kişi ise çatıda etkisiz hale getirildi.

Bursa da kumarhaneye baskın #1

AMATÖR TELSİZLE HABERLEŞİYORLAR

İş yeri sahibinin dışarıya gözcüleri yerleştirdiği ve sokakta olanları haberdar etmek için amatör telsiz kullanıldığı belirlendi.

Bursa da kumarhaneye baskın #2

GÜVENLİK KAMERALARIYLA TAKİP ETTİLER

İş yeri sahibinin, kıraathane girişine kamera yerleştirdiği ve gelenleri bu kameradan gözlemlediği belirlendi.

Baskında kumar oynamaya yarayan çok sayıda ekipman ele geçirilirdi. Polis ekipleri tarafından iş yeri sahibine Kabahatler Kanunu gereğince ceza kesilirken, kıraathane de zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.

Polis ekipleri de iş yeri sahibi G.B. ile içeride kumar oynadığı belirlenen 27 kişiye 85 bin 50 TL idari para cezası kesti. Diğer yandan, 27 kişi arasından bir kişinin çeşitli suçlardan aranması ortaya çıktı

Bursa da kumarhaneye baskın #3

Bursa da kumarhaneye baskın #4

Bursa da kumarhaneye baskın #5

Bursa da kumarhaneye baskın #6

Bursa da kumarhaneye baskın #7

Bursa da kumarhaneye baskın #8

İlginizi Çekebilir
İstanbul'da bugünkü trafik yoğunluğu
İstanbul'da bugünkü trafik yoğunluğu
263 YORUM
Gündem
Günlük 10 dakika ayırarak koin milyoneri oldu!
ADVERTORIAL
CryptoTrader
Motorine ikinci kez indirim bekleniyor
Motorine ikinci kez indirim bekleniyor
242 YORUM
Gündem
Cem Yılmaz'a nafaka indirimi yok
Cem Yılmaz'a nafaka indirimi yok
500 YORUM
Magazin
6'lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu
6'lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu
290 YORUM
Gündem