Bursa'da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçaklandı

Bursa'da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçaklandı

Bursa’da hiç tanımadığı adam tarafından babasının dükkanı önünde saldırıya uğrayan üniversite öğrencisi sırtından bıçaklandı.

Bursa'da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçaklandı

Bursa'da Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi öğrencisi Yasin Çeçen, okul çıkışı babası Ahmet Çeçen’in işlettiği börek dükkanına yardım etmek için uğradı.

Bir süre dükkanın önünde esnaf komşusuyla oturan 20 yaşındaki Yasin Çeçen, bir anda hiç tanımadığı Ziya Karatepe’nin (28) bıçaklı saldırısına uğradı.

Sırtından ve kolundan bıçak yarası alan üniversiteli Çeçen ve komşusu, olayın şokuyla hızla kaçmaya başladı. "Seni unutmadım" diye saldırıp bir süre tehditler savuran Karatepe, dükkandan çıkan baba Ahmet Çeçen’i görünce bölgeden koşarak uzaklaştı.

Bursa'da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçaklandı VİDEO

O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

"Çelik yelek mi giymemiz lazım?"

Can güvenliklerinin olmadığını belirten Mustafa Aksu, ”Burada Yasin ile birlikte oturup sohbet ediyorduk. Daha sonra elinde bıçakla biri koşarak yanımıza gelip bıçak savurdu. Olayın şokuyla aniden kaçmaya başladık. Yasin’in yaralandığını görünce hemen sağlık görevlilerine haber verdik. Bıçaklayan şahıs burada daha öncede 4 kişi sebepsiz yere bıçakladığını duymuştuk. Bu kişiden korunmak için çelik yelek mi gezmemiz lazım” dedi.

"Bu saldırganın ilk vukuatı olmadığını duyduk"

Zanlının hak ettiği cezayı almasını isteyen baba Ahmet Çeçen, ”İçeride çalışıyordum. Dışarıdan sesler gelmeye başlayınca hemen kapının önüne çıktım. Oğlumun yaralandığını gördüm. Sonrasında saldırganı kaçtığını görünce bir süre arkasından koştum fakat yakalayamadım. Durumu polise bildirdik. Bu saldırganın ilk vukuatı olmadığını duyduk. Gereken cezayı almasını istiyoruz” diye konuştu.

Bursa da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçaklandı #1

"Bu kişinin sebepsiz yere bıçakladığı 5. kişinin ben olduğunu öğrendim"

Hiç tanımadığı kişi tarafından bıçaklanan Yasin Çeçen ise, ”Babama akşamları yardıma gidiyorum. Bir süre dükkanın önünde yan taraftaki komşumuzla oturdum. Aniden biri koşarak üzerimize geldi. Ne olduğunu anlayamadan bana bıçak savurdu. Bıçak darbelerinden biri kolumu savurdu diğeri ise sırtıma geldi. Sonrasında kendisini tanımama rağmen "seni unutmadım" diyerek tehditler savurdu. Neyse ki hafif yaralandım. Bu kişinin sebepsiz yere bıçakladığı 5. kişinin ben olduğunu öğrendim. Bu kişilerin ceza alması için birinin ölmesi mi gerekiyor ?” ifadelerini kullandı.

Polis, uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen saldırganı gözaltına alırken, mahalleli şahsın gereken cezayı almasını istedi.

İHA'nın aktardığına göre diğer yandan emniyette işlemleri tamamlanan şüpheli serbest bırakılırken, daha önce pandemi şartları sebebiyle cezaevinden tahliye edildiği öğrenildi.

Bursa da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçaklandı #2

Bursa da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçaklandı #3

Bursa da hiç tanımadığı şahıs tarafından sebepsizce bıçaklandı #4

İlginizi Çekebilir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu, Varank'tan bayağı çekiniyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu, Varank'tan bayağı çekiniyor
246 YORUM
Gündem
Piyasada en çok konuşulan yatırım robotu ücretsiz!
ADVERTORIAL
CryptoTrader
Sahte doktorun babası: Tıp kitapları için benden 35 bin lira para aldı
Sahte doktorun babası: Tıp kitapları için benden 35 bin lira para aldı
490 YORUM
3. Sayfa
Portekiz, Ronaldo'nun pozisyonu için FIFA'ya başvuracak
Portekiz, Ronaldo'nun pozisyonu için FIFA'ya başvuracak
136 YORUM
Futbol
Fazıl Say ile Ece Dağıstan boşandı
Fazıl Say ile Ece Dağıstan boşandı
229 YORUM
Magazin