Bursa'da kadınları taciz eden sapık yakalandı

Bursa'da kadınları taciz eden sapık yakalandı

Takip ettiği kadınlara cinsel tacizde bulunan ve suçlamaları kabul eden 19 yaşındaki Batuhan Karayılan, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bursa'da kadınları taciz eden sapık yakalandı

Bursa'da, kimliği belirsiz bir şüpheli Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde belli aralıklarla 4 farklı kadına cinsel tacizde bulunduktan sonra kayıplara karıştı.

POLİS HAREKETE GEÇTİ

Cinsel tacize uğrayan kadınların ihbarı ve verdikleri eşkal üzerinde çalışma yapan Asayiş Büro Amirliği ekipleri, cinsel saldırıların gerçekleştiği Odunluk, Karman ve Ataevler Mahalleleri'ndeki yaklaşık 200 güvenlik kamerası görüntüsünü inceledi.

Genç kızların arkasından gidip kabusu yaşattı

YAKALANDI

Ekipler, yapılan çalışma sonucu şüphelinin Batuhan Karayılan olduğunu belirledi. Karayılan, bulunduğu adreste dün polis ekiplerince gözaltına alındı.

Bursa da kadınları taciz eden sapık yakalandı #1

"KADIN GÖRDÜĞÜM ZAMAN ENGEL OLAMIYORUM"

Psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Batuhan Karayılan, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. İfadesinde, suçlamaları kabul ettiği belirtilen Karayılan'ın, "Kadın gördüğüm zaman kendime engel olamıyorum" dediği ortaya çıktı.

TUTUKLANDI

İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen Batuhan Karayılan, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Öte yandan, şüphelinin kadınları takip ettiği ve cinsel tacizden sonra kaçtığı anlar, çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Bursa da kadınları taciz eden sapık yakalandı #2

Bursa da kadınları taciz eden sapık yakalandı #3

Bursa da kadınları taciz eden sapık yakalandı #4

Bursa da kadınları taciz eden sapık yakalandı #5

Bursa da kadınları taciz eden sapık yakalandı #6