Bursa'da anne ve babasını darbeden kardeşini öldürdü

Bursa'da anne ve babasını darbeden kardeşini öldürdü

Anne ve babasını odaya kilitleyip şiddet uygulayan kardeşi Hasan Ali Y.'yi pompalı tüfekle vuran abla Gülderen Y., gözaltına alındı.

Bursa'da anne ve babasını darbeden kardeşini öldürdü

Bursa'nın Gemlik ilçesine bağlı Cihatlı Mahallesi'nde iddiaya göre, anne ve babasını odaya kilitleyip darbeden Hasan Ali Yeşildağ, araya girmek isteyen abla Gülderen Yeşildağ ile tartışma yaşadı.

KARDEŞİNİ POMPALIYLA ÖLDÜRDÜ

Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşürken abla Gülderen Yeşildağ, kardeşi Hasan Ali Yeşildağ'ı evde bulunan pompalı tüfek ile ateş ederek, vurdu. Çevredekilerin ihbarı üzerine adrese çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi.

Gemlik Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ağır yaralı Hasan Ali Yeşildağ, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Bursa da anne ve babasını darbeden kardeşini öldürdü #1

GÖZALTINA ALINDI

Abla Gülderen Yeşildağ ise jandarma tarafından gözaltına alındı. Cumhuriyet savcısının evde yaptığı incelemenin ardından anne-baba ifadelerine başvurulmak üzere jandarma karakoluna götürüldü.

Bursa da anne ve babasını darbeden kardeşini öldürdü #2

"SOSYAL MEDYADAN YARDIM İSTEDİ"

Aile fertleri maktul Hasan Ali Yeşildağ'ın 50 ayrı suçtan kaydı olduğunu, pandemi sebebiyle cezaevinden tahliye olduğunu, yakın zamanda aile fertlerini dövmesi ve şikayetlere rağmen tutuklanmadığını belirterek, "10 gündür annesini dövüyordu. Aile sürekli adliyede. Dün akşam bile şikayete geldiler. Hasan Ali uyuşturucu kullandığı için gözü bir şeyi görmüyordu. Defalarca annesini dövdü. Gülderen Yeşildağ Twitter'da sayfa açarak herkesi etiketledi. Sesini duyurmaya çalıştı. Yardım dilendi. Adalet istiyordu. Hem jandarmaya, savcılığa şikayette bulundu. Bugün ise bu acı olay yaşandı" dediler.

Bursa da anne ve babasını darbeden kardeşini öldürdü #3

"ŞİDDET GÖRÜYORUM, SESİMİ DUYUN"

Ablanın sosyal medyadaki paylaşımlarında ise "Kardeşim Hasan Ali Yeşildağ tarafından annem, babam ve ben şiddet görüyoruz. Kendisi uyuşturucu bağımlısıdır. Dün akşam anneme şiddet uygulamıştır. Gözaltına alınıp sabah serbest bırakılmıştır. Tutuklanması için lütfen yardımcı olun. Beni ölümle tehdit ediyor. Şiddet görüyorum, sesimi duyun. Bana tecavüz edip sonra öldüreceğini söylüyor. Can güvenliğim bulunmuyor." dediği öğrenildi.

Bursa da anne ve babasını darbeden kardeşini öldürdü #4

Bursa da anne ve babasını darbeden kardeşini öldürdü #5

İlginizi Çekebilir
BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç eleştirilere yanıt verdi
BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç eleştirilere yanıt verdi
1047 YORUM
Gündem
"Gelsin İcardi bildiği gibi"
0 YORUM
Medya
Yunan televizyonunda renkli hava durumu anonsu
Yunan televizyonunda renkli hava durumu anonsu
159 YORUM
Dünya
Melis Sezen, Carlos Ponce ile dans etti
Melis Sezen, Carlos Ponce ile dans etti
181 YORUM
Magazin
Ufak bir yatırım ile, sadece 3 günde zengin olun!
ADVERTORIAL
CoinPro