Bolu'da uygunsuz görüntüleri yayınlanan başkan, suç duyurusunda bulundu

Bolu'da uygunsuz görüntüleri yayınlanan başkan, suç duyurusunda bulundu

Bir kadınla görüntülü konuştuğu sırada kendini tatmin ettiği anların paylaşıldığı Belediye-İş Sendikası Bolu Şube Başkanı Sinan Ay, kendisine komplo kurulduğunu söyledi. Ay, suç duyurusunda bulundu.

Bolu'da uygunsuz görüntüleri yayınlanan başkan, suç duyurusunda bulundu

Makam odasında uygunsuz tavırlar sergileyerek gündeme gelen Belediye-İş Sendikası Bolu Şube Başkanı Sinan Ay, kendisini tatmin ettiği görüntüleri ile ilgili açıklama yaptı.

Sinan Ay'ın, makam odasında bir kadınla görüntülü sohbet ederken, kendi kendini tatmin ettiği anlara ait görüntüleri ortaya çıkmıştı.

WHATSAPP GRUPLARINDA YAYILDI

Görüşme sırasında kadın soyunurken, Ay da kendi kendini tatmin etti. Adı öğrenilemeyen kadın, görüntüleri kaydetti. Görüntüler, belediye işçileri arasında ve WhatsApp gruplarında yayıldı.

Sendikanın genel merkezine de ulaşan görüntülerin ardından Belediye-İş Sendikası Genel Merkezi, Sinan Ay'ı görevden aldı.

Bolu da uygunsuz görüntüleri yayınlanan başkan, suç duyurusunda bulundu #1

"BANA DÜZENLENEN BU KOMPLONUN HESABINI SORACAĞIM"

Sinan Ay, kendisine komplo kurulduğunu ve videoyu yayan kişilerden şikayetçi olduğunu söyledi. Ay, olayın 7- 8 ay önce yaşandığını ifade ederek, şöyle konuştu:

"Bu, bana düzenlenmiş bir komplodur. Bu olay 7- 8 ay önce yaşandı. Görüntüleri çeken bayan benden para istedi. Para vermezsem bu görüntüleri her yerde paylaşacağını söyledi. Ben de 'sana verecek param yok. Ne yaparsan yap' diyerek, bu kişinin tehditlerine boyun eğmedim.

Fakat seçimden sonra bu görüntüler elden ele dolaşmaya başladı. Bu görüntüleri seçimde bana karşı kaybeden grubun herkese yaydığını biliyorum. Hem bu görüntüleri kaydedip benden para isteyen kişi hem de bu görüntüleri yayan kişilerle ilgili suç duyurusunda bulundum. Bana düzenlenen bu komplonun hesabını soracağım."

Bolu da uygunsuz görüntüleri yayınlanan başkan, suç duyurusunda bulundu #2

Bolu da uygunsuz görüntüleri yayınlanan başkan, suç duyurusunda bulundu #3