Bir maganda kediyi köpeklerin önüne attı

Bir maganda kediyi köpeklerin önüne attı

Maltepe’de bir maganda, ağaçta mahsur kalan kediyi yanındaki köpeklere parçalattı. Bir şahsın cep telefonuyla kaydettiği o anlar, sosyal medyada yayınlanınca tepki yağdı.

Bir maganda kediyi köpeklerin önüne attı

İstanbul'un Maltepe ilçesi sahilinde geçtiğimiz gün meydana gelen olayda, yanında köpeklerle gezen bir şahıs, ağaçta mahsur kalan kediyi indirmek için elindeki kemerle kediye vurdu.

KEDİ AĞAÇTAN İNSİN DİYE KEMERLE VURDU

O sırada kediye saldırmak isteyen köpekler de ağacın altında bekliyordu. Cani şahsın kemer darbelerine dayanamayan kedi, ağaçtan atladığı gibi kendisini bekleyen köpeklerin saldırısına uğradı.

KEDİ 2 KÖPEK TARAFINDAN TELEF EDİLDİ

Kedi kendisine saldıran köpekler tarafından telef olurken, başka bir şahıs da o anları cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydetti. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler ise vatandaşlar tarafından büyük tepki çekti.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medyada bütük tepki çeken olayda, görüntüleri izleyen Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı mobil park polisleri, olaya karışan kişileri yakalamak için harekete geçti.

Şüphelilerin, sosyal medya hesaplarını takibe alan polis, kısa sürede olayla ilgili 3 kişiyi gözaltına aldı. Yaşları 18’den küçük olan, vahşet  anlarını kaydeden, köpeği dolaştıran ve köpeğin sahibi olmak üzere toplam 3 kişi, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Sağlık kontrolü çıkışında şüpheliler, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Sağlık kontrollerinin ardından 3 şüpheli, Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği’ne gönderildi.

Magandanın köpeklerin önüne attığı kedi telef oldu VİDEO