Beylikdüzü’nde köpek, kadının telefonunu kaçırdı

Beylikdüzü’nde köpek, kadının telefonunu kaçırdı

Arabasını yıkamak için benzinliğe giren bir kadın, o anları video çekmek istedi. Kadının telefonu, bir köpek tarafından kaçırıldı.

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesine bağlı Adnan Kahveci Mahallesi’nde bulunan bir benzinliğe gelen arabasını yıkamak için gelen bir kadın, o anlarını sosyal medya hesabından takipçileri paylaşmak istedi.

Video çekmek için telefonunu duvara yaslayıp köpük makinesine yönelen kadın, arkasına döndüğünde telefonun yerinde olmadığı gördü.

O anlarda “Telefonum nerede?” diye çığlık atan kadın, etrafa baktığında ise koşan bir köpekten başka kimse olmadığını anladı.

Telefonunun köpek tarafından kaçırıldığını gören kadın, köpeğin arkasından gitti. Sakince, “Telefonum nerede, hadi telefonumu ver.” gibi sözler söyleyen kadın, köpeğin ağzından düşürmesi ile telefonunu aldı.

Beylikdüzü’nde köpek, kadının telefonunu kaçırdı VİDEO

KAMERAYA YANSIDI

Yaşanan o trajikomik hırsızlık anları ise köpeğin ağzındaki telefonun kamerasına yansıdı. Yaşadığı olayı anlatan Ahsen D., şu ifadeleri kullandı:

“Dün arabamı yıkamak için bir benzinliğe gittim. Arabamı yıkadığım o anları ise bir video çekerek takipçilerimle paylaşmak istedim. Yanımda kimse olmadığı için telefonumu bir yere sabitledim ve köpük makinesine doğru yürümeye başladım. Tam para atacağım esnada acaba dalgınlık ile telefonumu unutur muyum diye diye arkamı döndüm ve telefonun yerinde olmadığını gördüm. O anın şoku ile ‘Telefonum nerede’ diye bağırdım. Etrafa baktığımda insan yoktu sadece koşan bir köpek vardı. Köpeğin ağzında ise benim telefonum vardı. Ben de arkasından sakin adımlara gitmeye başladım. O an bilerek koşmadım köpek korkar ve telefonumla birlikte kaçar diye. Yanına gittiğimde ise ‘telefonumu ver’ gibi sözler söyleyerek telefonu almak istedim. Yanlışlıkla köpek ağzından düşürdü ve geri almak istediğinde ayağımı koyarak telefonumu aldım.

Beylikdüzü’nde köpek, kadının telefonunu kaçırdı #1

“GÜLSEM Mİ AĞLASAM MI BİLEMEDİM”

O an gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Çünkü düşünün telefonunuz bir köpek tarafından kaçırılıyor. Ben ise köpeklerden korkuyorum. Üstelik bu köpek sokak köpeği, ben de fazlasıyla tedirgin oldum. Telefonu aldıktan sonra ise olayın şoku ile video çektiğimi unuttum. Arabamı yıkayıp evime gittiğimde ise video çektiğimi hatırladım. Hemen telefonuma baktım ve o anlar kaydedildiğini anladım. Sosyal medyaya yüklediğimde ise video viral oldu.”

Beylikdüzü’nde köpek, kadının telefonunu kaçırdı #2

İlginizi Çekebilir
Acun Ilıcalı, hastaneden fotoğraf paylaştı
Acun Ilıcalı, hastaneden fotoğraf paylaştı
141 YORUM
Magazin
Soylu'dan teröristin DNA testini isteyen Kılıçdaroğlu'na: PKK'nın açıklamasını referans aldın
Soylu'dan teröristin DNA testini isteyen Kılıçdaroğlu'na: PKK'nın açıklamasını referans aldın
607 YORUM
Gündem
Ukrayna'nın 4 bölgesini ilhak eden Rusya'da kutlama
Ukrayna'nın 4 bölgesini ilhak eden Rusya'da kutlama
176 YORUM
Dünya
300$ yatırdı, iki ay sonra hesabında 24.000$ birikti!
ADVERTORIAL
Highfx
'Türk ordusu bizden daha güçlü'
'Türk ordusu bizden daha güçlü'
236 YORUM
Dünya