Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar

Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar

Ağaçlık alanda ölü bulunan Pınar Damar'ın katili ile ‘ilişkisi vardı’ iddialarını Pınar'ın ailesi yalanladı. Genç kadının annesi, "Metin, takıntılı, sapık, psikopat birisi" dedi.

Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar

İstanbul’da kuzeninin kocası Metin Aydın tarafından öldürülerek Bağcılar'da ağaçlık alana bırakılan Pınar Damar'ın acılı ailesi konuştu.

Pınar'ın annesi Emine Damar, Metin Aydın'ın takıntılı, sapık ve psikopat olduğunu iddia etti.

“Kızıma iftira atıyor”

DHA'ya konuşan anne Damar, “Aralarında ilişki olduğu iddiaları tamamen iftira. Kendini kurtarmak için kızıma iftira atıyor. Bir anne kızının ne olduğunu bilir. Kuzenine o gözle bakacak bir kız değildi. Bizim için bize gelip, kahvesini içen bir damadımızdı. Sadece kendisini kurtarmak için bu ifadeleri veriyor. Bu planlanmış bir cinayet. Kızım böyle bir iftirayı hak etmiyor. Kızım kendini savunamaz çünkü o artık yok. Metin A. takıntılı, sapık, psikopat birisi.” dedi.

Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar #1

“İdam istiyorum”

Katilin ağır ceza almasını talep eden Emine Damar, “Biz eşimle iş açısından Antalya'daydık, kayıp haberini alır almaz yola çıktık. Katilin Metin Aydın olduğunu, camideyken öğrendim. Benim kızım cıvıl cıvıl bir insandı. İnanamıyorum, 5 gündür yüreğimiz yanıyor. Biz evladımızı tanımıyor muyuz? Evladımız çalışamayacak mı? Evladımız sokağa çıkamayacak mı? İdam istiyorum.” diye konuştu.

Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar #2

‘Benim polis arkadaşım var’ yalanı

Hala Nazife Damar ise “Adli Tıp'ın önünde yanıma gelip bana, 'Siz merak etmeyin hala, benim polis arkadaşım var içeride, o katili yakalayacağız ama kimseye söylemeyin yoksa polisleri ihraç ederler' dedi. Israrla katili polis arkadaşlarıyla birlikte yakalayacağını söyledi. Polislerin katili bulacağını kimseye söylememem konusunda beni ikna etti. Ben de kendisine 'tamam' dedim. Bana sakin olmam gerektiğini söyledi. Eşi Nurgül'ün ağabeyi de beni sakinleştiriyordu.” ifadelerini kullandı.

Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar #3

“Yüzünde çizik olduğunu hiç fark etmedim”

Kardeşi Bahar Damar ise Pınar'ın katili Metin Aydın ile ablasının kayıp başvurusunu yaptıklarını belirterek, “Sürekli yanımdaydı. Pınar kaybolduğunda birlikte karakola gittik, kayıp ilanı verdik. Beni teselli etti. Bunları tasarlayan bir katil, ifadesini de tasarlamıştır. Pınar ile arasında bir ilişki olduğu doğru değil.

Adli Tıp'a da geldi, ben o sırada sakinleştirici ile ayakta duruyordum iyi değildim, yüzünde çizik olduğunu hiç fark etmedim. Onu gözaltına aldıkları sıra içimden 'O değildir' dedim. İnanamadım çünkü hep içimizdeydi. Çok fazla evlilik hayali vardı. Pınar'a iftira atıyor, aralarında bir şey olsaydı anlardık hep birlikteydik. Eşi de ifadesinde böyle olmadığını söyledi.” dedi.

Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar #4

“Eve girip çıkıyordu”

Hala Sebahat Damar Dündar da “O gece Pınar'ın kaybolduğu haberi geldi. Ardından ölü bulunduğunu öğrendik. İçimiz yanarak eve gittik. Katili kapının önünde beklerken gördüm.  Eve girip çıkıyordu, dolanıyordu. Elimiz kolumuz bağlı. Ağır bir ceza çeksin istiyoruz.” dedi.

Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar #5

Bağcılar’da ölü bulunan Pınar’ın katili ile ilgili yeni detaylar #6

İlginizi Çekebilir
Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çi go ti
Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çi go ti
569 YORUM
Gündem
Jeremy Rifkin CHP programına ABD'den bağlandı
Jeremy Rifkin CHP programına ABD'den bağlandı
1377 YORUM
Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa'da
637 YORUM
Gündem
2 ay önce yaptığı yatırım zengin etti!
ADVERTORIAL
CoinPro
Yasmin Erbil ile Yiğit Poyraz öpüştü
Yasmin Erbil ile Yiğit Poyraz öpüştü
151 YORUM
Magazin