Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu

Antalya’da, bir apartmanın bahçesine bebek arabası içinde eşyalarıyla birlikte terk edilen 3 aylık bir erkek bebek bulundu.

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Kızıltoprak Mahallesi 904 Sokak üzerindeki bir apartmanın önünden geçen Selma Meydan, bebek arabası içinde bir bebek gördü.

Bir süre çevresine bakan Meydan, bebeğin sahibine ulaşamayınca durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

EVLİLİK CÜZDANI BULUNDU

Selma Meydan, bebeği binanın altındaki bir iş yerinin önüne getirdi ve ilk bakımını yaptı. Bebek arabası içinde bebeğin eşyaları, bezi ve yabancı bir evlilik cüzdanı bulundu.

İhbarla bölgeye İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. Ekipler, bebek arabası ile terk edilen 3 aylık erkek bebeğin ailesini bulabilmek için çevrede inceleme yaptı.

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu ViDEO

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu #1

SAĞLIK EKİBİNE TESLİM EDİLDİ

Kamera ve şüpheli çalışması yapan ekipler, daha sonra bebeği sağlık ekiplerine teslim etti. Polisler gelinceye kadar bebeğin bakımını iş yerindeki kadınlar yaptı. Emziği olan ve sağlıklı olduğu gözlemlenen mavi gözlü erkek bebek, ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu #2

"UNUTULDUĞUNU ZANNETMİYORUM"

Bebeği bulan Selma Meydan, "Çocuğumu almaya gidiyordum. Burada bırakılmış bebeği buldum ağlamaya başlıyordu. Etrafıma baktım ailesini göremeyince teyzemle polisi aradım. Bebek arabası içine bırakmışlar yanında çantası bezi ve kıyafetleri ile evlilik cüzdanı vardı. 3 aylık erkek bir bebekti. Unutulduğunu zannetmiyorum. Unutsa ailesi çoktan gelirdi. Bebeğin üstü bile örtülmüş güneş gelmesin diye. Polisler geldi hastaneye götürüldü." dedi.

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu #3

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu #4

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu #5

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu #6

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu #7

Antalya’da terk edilmiş üç aylık bebek bulundu #8