Antalya'da boşanmadığı için darbedilen enişteye eşi sahip çıktı

Antalya'da boşanmadığı için darbedilen enişteye eşi sahip çıktı

Eşini çok sevdiğini ve boşanmak istemediğini söyleyen kadın, "Görüntüleri izlediğimde şok oldum. Ağabeylerimin bu kadar öfke ve kinlerinin nedenini ben de anlamadım" dedi.

Antalya'da boşanmadığı için darbedilen enişteye eşi sahip çıktı

Antalya’nın Kepez ilçesi Dokuma bölgesinde yaşayan 5 yıllık evli Ahmet-Emine Asrav çifti arasında, geçtiğimiz günler arasında tartışma yaşandı.

Emine Asrav’ın yakınları kavgayı öğrenip, çiftin boşanmasını isteyince olumsuz yanıt aldı.

Emine Asrav, boşanmak istemediğini geçtiğimiz günlerde ağabeylerine bir kez daha söyledi. Bunun üzerine ağabeyler Mehmet U., ve Ahmet U., Ahmet Asrav'ın telefonculuk yaptığı iş yerine gitti.

TEZGAHIN ÜSTÜNDEN ATLAYIP, YUMRUKLADI

Kardeşler iş yerine girer girmez Asrav’a saldırmaya başladı.

Bir kardeş tezgahın üstünden atlayıp, Ahmet Asrav’ı yumrukladı. Demir sandalyeyi de yerdeki Asrav’a vuran kardeşler bir türlü sakinleşmedi.

Kafasına cam kolonya şişesi, klavye de vurulan Asrav, son olarak boynundan dökülen kaynar suyla haşlandı. Kavgayı ayırmaya çalışanlar olsa da başarılı olamadı.

Antalya'da kaynar suyla haşladığı enişteye, yine eşi sahip çıktı VİDEO

DEHŞET ANLARI KAMERAYA YANSIDI

Çevredekilerin 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber vermesiyle iş yerine polis ekipleri geldi. Asrav’ın anne babasının da geldiği iş yerinde kardeşlerin saldırısına uğradığı ileri sürüldü.

Yaralı Ahmet Asrav, ambulansla hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan Mehmet ve Ahmet U. ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Ahmet Asrav’ın uğradığı saldırı anı ise iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Ayrıca iki saldırganın, olay yerine motosikletle gelen Ahmet Asrav'ın anne babasının üzerinde olduğu motosiklete tekme atması ve aileyi düşürmesi de kamera görüntülerinde yer aldı.

Antalya da boşanmadığı için darbedilen enişteye eşi sahip çıktı #1

"ANİDEN SALDIRDILAR"

Yaşadıklarının halen korkusunda olan Ahmet Asrav, 5 yıldır evli ve bir çocuğunun olduğunu söyledi.

Bu olayın yaşanma sebebini ne kendisi ne de eşinin anladığını dile getiren Asrav, “Eşimle küçük bir tartışmamız oldu, ardından kayınçolarım olaya dahil oldu. Evimize geldi kayınço, kavgamıza karıştı küfürler etti. Ardından kavga çıktı. Burnum falan kanadı. Bende karakola gidip şikayetçi oldum. Mevzu bundan ibaretti. Babamı arıyorlar, ‘oğlun beni şikayet etmiş’ diye. Ben de şikayet edip darp raporu almıştım. Sonrasında bu arkadaşlar telefonla arayarak küfrettiler ve iş yerime geldiler. Aniden saldırmaya başladılar.” dedi.

“KARŞILIK VERSEM BAŞIM BELAYA GİRECEKTİ”

Neye uğradığına şaşırdığını ifade eden Asrav, “Müşteri vardı içeride, ‘ne yapıyorsunuz’ demeye kalmadan vurdu. Bankonun üzerinden atlayıp yumruk attı biri. Demir sandalye, şemsiye demiri, kolonya şişesi, klavye, masa bandı ile vurdular. Hiçbir şekilde karşılık vermedim, her yerim kan olmuşken dükkanın arkasına gittim. Karşılık versem, sonucunun ne olacağını biliyorum. Başım belaya girecekti. Oraya da saldırarak geldiler. Hangisi döktü bilmiyorum. Sırtım dönükken kafamdan aşağı kaynar su döktüler. Benim suyu döktüğümü söylemişler. Benim kendi kendime kaynar su dökecek halim yok.” diye konuştu.

Antalya da boşanmadığı için darbedilen enişteye eşi sahip çıktı #2

"DEMİR ÇUBUK KAFAMA GİRSE ÖLÜRDÜM"

Eşiyle bir sorunun olmadığını birbirlerini çok sevdiklerinin altını çizen Ahmet Asrav, “Eşim şu an yanımda zaten. Olayın nedenini biz de çözemedik. 40 dakika bu olay sürdü. Hastaneden çıkıp yanık şekilde gidip şikayetçi oldum. Onlar da aynı gün serbest kaldılar. Adalet istiyorum. Aldığım darbeler nedeniyle kafamda dikişler var, vücudum yanık, şemsiye demiri ile dövüldüm. Demir sandalyenin kenarındaki çubuk kafama saplansa, ölürdüm. Direkt öldürmeye kafama vurdular. Adalet istiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Antalya da boşanmadığı için darbedilen enişteye eşi sahip çıktı #3

"KORKUYORUM"

Aldığı darbeler ve vücudundaki üçüncü derece yanık nedeniyle 8 gün evde kaldığını ve işe gidemediğini kaydeden Asrav, “Maddi kaybım var ama fazla umurumda değil. Vücudumdaki yaraları çocuğum gördükçe tepki veriyor. Annem babam motosikletle o gün iş yerine geliyor. Hareket halindeki motosiklete tekme atıp ailemin yaralanmasına neden oluyorlar. Tedirgin oluyorum, ölmekten değil de çocuğumu babasız bırakmaktan korkuyorum. Ben eski sabıkalıyım, cezaevinin ne demek olduğunu biliyorum. Çok oldu çıkalı ve yeni bir hayat kurdum kendime. Şurada birine hakaret etsek neler olur neler. Sokağa çıkarken tedirgin oluyorum, sürekli arkama sağıma soluma bakıyorum. Eşimle çocuğumun dışarı çıkmalarını istemiyorum. Savcılığa, gidip ‘Tedirgin oluyorum uyuyamıyorum, kapı çalıyor korkuyorum’ dedim.” diye konuştu.

Antalya da boşanmadığı için darbedilen enişteye eşi sahip çıktı #4

"ADALET İSTİYORUM"

9 gün sonra ilk kez dışarı çıkıp çalışmaya başladığını dile getiren Asrav, “Şikayetçi oldum. Bir insan bir insanı bu kadar dövüp de hiçbir ceza almadan kurtulmamalıdır. Sadece adalet istiyorum. Bu kadar birini döven kişi hala sokakta gezemez.” dedi.

Antalya da boşanmadığı için darbedilen enişteye eşi sahip çıktı #5

"EŞİMİ İZLEYİNCE ŞOKE OLDUM"

Ahmet Asrav’ın eşi Emine Asrav ise “Ağabeylerimin bu kadar öfkelerinin ve kinlerinin nedenini ben de anlamadım. Hiçbir şey diyemiyorum. Karı koca arasındaki sorun, tartışma büyüdü. Ama bu dereceye gelecek kadar öfkelerini anlamadım. Ben hastanedeyken gittim eşimin yanına, sonrasında olayları izlediğimde şoke oldum. Yaptıklarına inanamadım. En son bana, ‘son kararın ne’ diye sordular. Boşanmayacağımı ve Ahmet’in çocuğumun babası olduğunu söyledim.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir
Erdem Baş’ın Kanada’da ev sahibi-kiracı anısı
Erdem Baş’ın Kanada’da ev sahibi-kiracı anısı
405 YORUM
Medya
Putin'in ısrarla istediği esir, Ukraynalı Victor Medvedçuk çıktı
Putin'in ısrarla istediği esir, Ukraynalı Victor Medvedçuk çıktı
47 YORUM
Dünya
Ekrem İmamoğlu'nu Kemal Kılıçdaroğlu için uyaran vatandaş yeniden gündemde
Ekrem İmamoğlu'nu Kemal Kılıçdaroğlu için uyaran vatandaş yeniden gündemde
164 YORUM
Gündem
Yatırımlarınızı güvende tutun
ADVERTORIAL
Metabot
İran'da isyan dalga dalga büyüyor
İran'da isyan dalga dalga büyüyor
371 YORUM
Gündem