Annesine küfreden şahsı tüfekle vurdu

Annesine küfreden şahsı tüfekle vurdu

Antalya'da O.B., annesinin birlikte yaşadığı S.E.’yi, annesine küfür ettiği iddiasıyla pompalı tüfekle vurarak ağır yaraladıktan sonra teslim oldu.

Annesine küfreden şahsı tüfekle vurdu

 

Konyaaltı ilçesi Altınkum Mahallesi’nde O.B., annesi S.A.’nın yanına gitti. Bu sırada annesinin bir süredir birlikte yaşadığı S.E. ile O.B. arasında, bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında S.E., iddiaya göre O.B.’nin annesi S.A.’ya küfür etti.

Annesine küfreden şahsı tüfekle vurdu #1

ANNESİNE KÜFREDİNCE POMPALI TÜFEKLE VURDU

Küfrü duyan O.B., yanındaki pompalı tüfekle S.E.’ye bir el ateş etti. Kasık bölgesinden vurulan S.E., kanlar içerisinde yığıldı. Büyük korku yaşayan anne S.A.’nın yardım çığlıkları üzerine apartman sakinleri, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibi, ağır yaralanan S.E.’yi, ilk müdahalenin ardından özel bir hastaneye götürdü.

Annesine küfreden şahsı tüfekle vurdu #2

O.B. ise elindeki silahı bırakarak, olay yerine gelen polis ekiplerine teslim oldu. Gözaltına alınan şüpheli, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis ekipleri olay yerinde incelemede bulunurken, anne S.A. da ifadesi alınmak için polis merkezine götürüldü. Hastaneye kaldırılan S.E.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Soruşturma sürüyor.

Annesine küfreden şahsı tüfekle vurdu #3