Adana'da darbedilen müteahhit hastaneye kaldırıldı

Adana'da darbedilen müteahhit hastaneye kaldırıldı

Adana’da mekanlarında uyuşturucu kullanılıyor diye kendilerini savcılığa şikayet eden iş kadını Ebru Berköz Karaca’nın yüzüne yanıcı madde döktüğü ileri sürülen zanlılar, serbest bırakıldı.

Adana'da darbedilen müteahhit hastaneye kaldırıldı

48 yaşındaki Ebru Berköz Karaca 5 yıl önce Adana'nın Çukurova ilçesi Adnan Menderes Bulvarı'nda bir kafe devraldı. 5 yıldır kafeyi işleten Karaca, kendi kafesinin yanında bulunan bir mekanda iş yeri sahibinin uyuşturucu kullandırdığını ileri sürerek karakola ve savcılığa şikayette bulundu.

Adana da darbedilen müteahhit hastaneye kaldırıldı #1

OTOMOBİL YOLLARINI KESTİ

Bunun üzerine geçen Pazartesi günü akşam saat 21.30 sıralarında Ebru Berköz Karaca, Çukurova ilçesi Adnan Menderes Bulvarı'nda bir arkadaşı ile birlikte otomobille seyahat ederken içerisinde 3 kişinin olduğu otomobil yollarını kesti.

İş kadınının yüzüne yanıcı madde döküp tehdit ettiler VİDEO

DARP VE TEHDİT

Aralarında husumet olan kişilerin yolunu kestiğini gören Karaca, beyzbol sopası tehdidiyle araçtan indirildi. Mekan sahibi Karaca’yı diz çöktürüp yüzüne ve vücuduna siyah bir yanıcı madde döktü ve şikayetini geri çekmesi için tehdit etti.

Adana da darbedilen müteahhit hastaneye kaldırıldı #2

SERBEST KALDILAR

Olayın ardından Karaca, Fatih Polis Merkezi Amirliğine giderek şikayette bulundu. Bunun üzerine olayla ilgili L.G. ve D.G. isimli 2 kişi gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri biten zanlılar adliyeye sevk edildi. Zanlılar çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.