4 kişi arabanın altında kalmaktan şans eseri kurtuldu

4 kişi arabanın altında kalmaktan şans eseri kurtuldu

Antalya’da aynı yönde seyreden başka bir otomobilin çarpması sonucu kontrolden çıkan otomobil, bir iş yerinin önündeki masa ve sandalyelere çarparak durabildi.

4 kişi arabanın altında kalmaktan şans eseri kurtuldu

Antalya'nın Manavgat ilçesi İbrahim Sözen Caddesi’ndeki ışıklı kavşakta saat 07.30 sıralarında aynı yönde seyreden Hayri Okutan’ın kullandığı otomobil, Fatma Binnaz Küçük’ün kullandığı otomobille çarpıştı.

KAZA ÖNCESİNDE MASADAN KALKTILAR

Çarpmanın etkisiyle kontrolden çıkan Fatma Binnaz Küçük’ün kullandığı otomobil, kaldırıma çıkarak bir iş yerinin önündeki masa ve sandalyelere çarparak durabildi. Kazadan saniyeler önce bir şeyler yiyip, içtikleri masadan kalkan 4 kişi ise otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtuldu.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Kaza anı, iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. İş yerinin önünde çay içip bir şeyler yiyen 4 kişi masadan kalkarak ayrıldığı görülürken, yaklaşık 1 dakika sonra kazanın meydana geldiği ve otomobilin masa ve sandalyelere çarptıktan sonra durduğu görüntülerde yer aldı. Görüntülerde kazayı gören işletmeciler ve çalışanların iş yerinden çıkması ve yaşadıkları şaşkınlık da görüldü.

Otomobil, kaldırımdaki masa sandalyelere çarptı, 4 kişi kıl payı kurtuldu