Turkcell ile efsane Yıldızlı Geceler konserleri başlıyor

Turkcell Yıldızlı Geceler, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi yeniden müzikseverle buluşuyor.

Ensonhaber.com
Haber Merkezi
29.08.2018 14:20

Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde iki hafta sürecek müzik şöleninde, birbirinden değerli sanatçılar en özel şarkılarınıhayranları için seslendirecek. 30 Ağustos’ta Volkan Konak’la başlayacak konser serisi, 9 Eylül’deki Zara konseriyle sona erecek.

MÜZİK ŞÖLENİ

Turkcell’in bir klasik hale gelen ‘Yıldızlı Geceler’ konserleri bu yıl Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Poll Production organizasyonuyla müzik severlerle buluşacak.Türkiye'nin en ünlü ve prestijli sahnelerinden biri olan Harbiye’de yıldız sanatçılar, 30 Ağustos – 9 Eylül tarihlerinde İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

ÜNLÜ İSİMLER SAHNE ALACAK

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeki yıldız yağmuru Volkan Konak’la başlayacak ve sırasıyla Manuş Baba, Cengiz Kurtoğlu-Hakan Altun, Edis, Berkay, Serdar Ortaç, Koray Avcı, Mehmet Erdem&Rubato ve Dostları, Hakan Altun, Serkan Kaya ve Zara ile devam edecek. ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ fizy ile müzikseverlerin ayağına gelecek.

KONSERE GİDEMEYENLERE SÜPRİZ

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy ise konsere gidemeyenlere özel bir sürpriz hazırlıyor. Sürpriz sayesinde ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ fizy ile müzikseverlerin ayağına gelecek. Bu sayede müzik tutkunları hayranı oldukları sanatçılarla fizy üzerinden bir araya gelerek,konserin heyecanını ve coşkusunu doyasıya yaşayabilecek.

KONSER PROGRAMI

En sevdikleri şarkıcıların ilk üç şarkısını fizy’den canlı olarak izleyebilecek. ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ konser programı: 30 Ağustos – Volkan Konak 31 Ağustos – Manuş Baba 1 Eylül – Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun 2 Eylül - Edis 3 Eylül – Berkay 4 Eylül – Serdar Ortaç 5 Eylül – Koray Avcı 6 Eylül – Mehmet Erdem&Rubato ve dostları 7 Eylül – Hakan Altun 8 Eylül – Serkan Kaya 9 Eylül -