41 3 0
Facebook Twitter Whatsapp Mail At Kopyala

TRT 1'in yeni programı: Doktor Geldi

Ensonhaber.com | Haber Merkezi | 11.09.2017 11:15

Sağlık Bakanlığı’nın katkıları ile hazırlanan, Doç. Dr. Halit Yerebakan'ın sunduğu sağlık programıyla sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

Her şeyin başı sağlık deriz ama çoğu zaman hasta olmadan da doktora gitmeyiz. Evde, işte, sokakta bizi neyin hasta ettiğini bilmez, yiyip içtiklerimize, yattığımız yatağın özelliklerine, giysilerimizin uygunluğuna fazla dikkat etmeyiz. Oysa hasta olmayı önlemek, tedavi olmaktan çok daha kolaydır.

Hasta olmayı önleyen yepyeni program Doktor Geldi TRT 1’de...

SAĞLIKTAKİ YENİ REHBERİNİZ

Hafta içi her gün Doç. Dr. Halit Yerebakan’nın sunduğu Doktor Geldi 11 Eylül pazartesiden itibaren TRT 1’de sağlıktaki yeni rehberiniz ve tek adresiniz olacak.

SAĞLIKLI YAŞAMIN TÜYOLARI BURADA

Sağlık Bakanlığı’nın katkıları ile hazırlanan programda, A’dan Z’ye sağlık ve sağlıklı yaşama dair her şey bu programda konuşulacak. Alanında uzman doktorlarla daha bilinçli ve daha sağlıklı olmanın tüm tüyoları ekranlara gelecek.

Videoları indirmek için ios veya android uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.
Doktor Geldi 1. Tanıtım VİDEO

DR. HALİT YEREBAKAN UYGULAMALI ANLATACAK

Sokaktaki insanlar soracak, uzmanlar yanıtlayacak. Dr. Halit Yerebakan’dan deneyler, hastalardan hikayeler, evde uygulanabilecek sağlık testleri, hangi rahatsızlık neyin habercisi bu programda anlatılacak.

KALP VE DAMAR CERRAHİSİNİN GENÇ İSMİ

Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu Doktor Geldi, sürprizlerle pazartesiden itibaren hafta içi her gün TRT 1'de.

Videoları indirmek için ios veya android uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.
Doktor Geldi 2. Tanıtım VİDEO

Videoları indirmek için ios veya android uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.
Doktor Geldi 3. Tanıtım VİDEO