0 2 0
Facebook Twitter Whatsapp Mail At Kopyala

THY şehit ve gazi çocuklarını misafir etti

Ensonhaber.com | DHA | 04.04.2017 17:10

Türk Hava Yolları, şehit ve gazi olan polis çocuklarını Uçuş Eğitim Merkezi'nde misafir etti, çocuklar simülatörde uçuş keyfini tattılar.

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, misafir ettikleri çocuklarla tek tek ilgilenerek onlardan ilerde birer pilot, yönetici ve teknisyen olmalarını istedi.

"UMARIM İLERİDE THY'DE ÇALIŞIRLAR"

İlker Aycı çocuklara yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sizlerin ilerideki meslek tercihinizde farkındalık artmasına öncülük etmek istiyoruz. Gazilerimiz ve şehitlerimizin bizim için önemi tartışılmaz. O kahramanların evlatlarını biz de evlatlarımız olarak bağrımıza basıyoruz. Ümit ediyorum THY'ye gelirler, pilot olurlar teknisyen olurlar. Gelecekte THY'nin önemli makamlarına bu çocuklar oturur. Bu projelerde il emniyet müdürlüğümüzle işbirliğimizi arttıracağız.”

Videoları indirmek için ios veya android uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.
THY şehit ve gazi çocuklarını misafir etti İZLE

"ARTIK PİLOT OLMAK İSTİYORUM"

Ahsen Dicle Karlar, Lise ikinci sınıf öğrencisi olduğunu uçuş simülatöründe unutamayacağı bir deneyim yaşadığı ve askeri pilot olmak istediğini söyledi.

Zeynep Küksar ise, “Hayatımız boyunca yaşayamayacağımız bir şeydi. Siyasal okumak istiyordum ama artık pilot olmak istiyorum.” dedi.

Videoları indirmek için ios veya android uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.
İlker Aycı: Kabin yasağının dayanağı yok İZLE