Facebook Twitter Whatsapp Mail At

Şehit Teğmen Celal Dağlı son yolculuğuna uğurlandı

Ensonhaber.com 2018-08-26 15:02:54

Ankara'da düzenlenen cenaze töreninde şehit yakınları gözyaşlarına hakim olamadı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, şehit babası Mahmut Dağlı'yı yalnız bırakmadı.

Ağrı Doğubayazıt bölgesinde 21 Ağustos 2018 tarihinde bölücü terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonda ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Piyade Teğmen Celal Dağlı (25) için Ankara’da cenaze töreni düzenlendi.

CENAZEYE KILIÇDAROĞLU DA KATILDI

Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, şehit Dağlı’nın babası Mahmut Dağlı, annesi Aysel Dağlı, kardeşleri, nişanlısı Ebru ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehit Teğmen Celal Dağlı son yolculuğuna uğurlandı VİDEO

ŞEHİT ABİYE SELAM

Şehit Teğmen Celal Dağlı’nın kız kardeşi, abisinin askeri tören kepini taktı ve top arabasının geçişi sırasında abisine son kez selam durdu.

Şehit Dağlı’nın annesi Aysel Dağlı, 2 hafta önce nişanlandığı nişanlısı Ebru ve 4 kardeşi ise cenazenin geçişi sırasında tabuta el salladı ve gözyaşlarına hakim olamadı.