Polonya'nın en zengini yatıyla Bodrum'da

Polonya'nın en zengin iş insanlarından, 3 yıl önce hayatını kaybeden Jan Kulczyk'ın eşi, kızı ve gelini tatil için Bodrum'a geldi.

Ensonhaber.com
DHA
05.08.2018 20:11

Polonya'nın en zenginleri listesinin başında yer alan, ​3 yıl önce yaşamını yitiren Kulczyk Holding'in patronu Jan Kulczyk'ın moda tasarımcısı eşi Grazyna Kulczyk, kızı Dominika Kulczyk ve gelini Harice Kulczyk ile bugün öğle saatlerinde Yunanistan'ın Mikonos Adası'ndan tatil için Bodrum'a geldi.

90 METRELİK ULTRA LÜKS YAT

Kulczyk ailesinin içinde mini denizaltısı, su sporları merkezi, 3 yüzme havuzu , sinema salonu, fitness merkezi ve üzerinde helikopteri bulunan 90 metrelik ultra lüks yatı Yalıkavak Marina'ya demirledi. Lüks motoryat, büyüklüğü nedeniyle limana yanaşmakta güçlük çekti.

BODRUM'DA 3 GÜN TATİL

34 personeli bulunan yat, ilgi odağı oldu. Grazyna Kulczyk, yattaki yakınları ile bir süre güneşlenip, su sporları yaptı. Daha sonra Bodrum'un cennet koylarını helikopterle gezen Kulczyk ailesinin 3 gün ilçede tatil yapacağı ifade edildi. Ardından tatillerine Hisarönü Körfezi ve Yunan Adaları'nda devam edecek ailenin yatlarına 800 bin TL'lik yakıt ve 400 bin TL'lik çeşitli gıda maddesi ikmali yapıldı.