Facebook Twitter Whatsapp Mail At

Maganda kurşunu yaşlı kadının eline isabet etti

Ensonhaber.com 2018-09-02 19:19:10

Kırıkkale'de evinin bahçesinde oturan 80 yaşındaki Seçim Tosun'un sağ eline mermi çekirdeği isabet etti. Tosun'un elindeki çekirdek hastanede çıkarıldı.

Kırıkkale Kaletepe Mahallesi 1030'uncu Sokak üzerinde tek katlı evinin bahçesinde oturan Seçim Tosun'un eline, nereden geldiği belirlenemeyen mermi çekirdeği isabet etti. Sağ elinden yaralanan Tosun, Kırıkkale Yüksek ihtisas Hastanesi'ne kaldırıldı. Elinden mermi çekirdiği çıkarılan Tosun'un sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

OLAY ANINI ANLATTI

Bahçede otururken, elinin üzerine bir şey düştüğünü ve kanamaya başladığını anlatan Seçim Tosun, "Çocuklarıma, 'Bana bir şey oldu' dedim. Onlar da başta ne olduğunu anlamadı. Elimin kanadığını görünce beni hastaneye götürdüler ve elimin filmini çektirdikten sonra üzerine mermi çekirdeği düştüğünü söylediler" dedi. Düğün ve nişanlarda rastgele ateşlenen silahlardan çıkan kurşunların havada kalmadığını belirten Tosun, mutluluklarının üzüntüye dönüşmemesi için silah atılmamasını istedi.

Seçim Tosun'un elinden ameliyatla çıkarılan mermi çekirdeği, incelenmek üzere polise teslim edilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.