Küçük bütçeler için 5 dekorasyon önerisi

Küçük bütçelerle evinizi yenilemek düşündüğünüzden daha kolay. İşte evinize yeni bir hava katacak 5 ekonomik dekorasyon tüyosu...

Ensonhaber.com
15.12.2015 09:44

Tarzınızı yansıtan duvarlar, içinizi ısıtacak aydınlatmalar, farklı yastık kılıfları... Zevkinize ve bütçenize göre ev modanızı oluşturacağınız 5 öneriye ne dersiniz?

İÇİNİZİ ISITAN AYDINLATMALAR

Klasik avizeler kullanmak yerine yılın trendlerinden modern lambaderleri tercih edebilirsiniz. Dekoratif ve hoş kokulu mumlar kullanmak da sıcak bir hava katacaktır.

TARZINIZI YANSITAN DUVAR ÇIKARTMALARI

Evde yenilik için duvarlar unutulmamalı. Bu sadece duvarı farklı bir renge boyamak anlamına gelmiyor. Mesela iddialı renk ve desenlerde tercih edebileceğiniz duvar çıkartmalarıyla da keyifli bir görünüm elde edebilirsiniz.

EL YAPIMI KILIFLAR

Ev dekorasyonunda 2016’nın 6 yeniliği arasında ekoseli ve geometrik desenli kırlentler de var. El becerilerinize güveniyorsanız kendi yastık kılıflarınızı tasarlayabilirsiniz. Koltuğunuzun üzerine atacağınız canlı renklerde bir örtü de evinizi başkalaştırır.

ANILARINIZI YAŞATIN

Fotoğraflarınızı tablo halinde bastırarak anılarınızı duvarlarınızda yaşatabilirsiniz. Tablolarınızı zevkinize göre düzenleyerek evinizde size özel bir köşe oluşturabilirsiniz. Bu sizin özel tasarım alanınız; ilhama açık olun!

PARÇALI VE DEKORATİF AYNALAR

Salonunuzu daha geniş göstermek için parçalı, modern aynalar tercih edebilirsiniz. Böylece eviniz daha ferah bir atmosfere kavuşacak.