Taşgetiren: İsrail ve Hizmet'in Hakan Fidan tepkisi ortak

Gazeteci Yazar Ahmet Taşgetiren, Hakan Fidan konusunda İsrail'in ve Hizmet'in paralel tepkisinin olduğunu söyledi.

Gazeteci Yazar Ahmet Taşgetiren katıldığı televizyon kanalında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Taşgetiren İran konusuna dikkat çekiyor. Taşgetiren'e göre Hakan Fidan tepkisindeki İsrail'in tavrı da İran içindi. Yani bazı bilgilerin Türkiye tarafından İran'a verilebileceği iddiası.

Taşgetiren: İsrail ve Hizmet'in Hakan Fidan tepkisi ortak

İşte Kanal 24'te canlı yayına katılan Taşgetiren'in konuşmasından bazı bölümler..

"HİZMET İLE İSRAİL'İN İRAN TEPKİSİ ORTAK"

"Hakan Fidan Mit'in başına getirildiğinde ilk tepki İsrail'den geldi. Niye Hakan Fidan'ın İran yanlısı olduğu iddiası ile şöyle söylendi, yani biz Türkiye ile Mit'le, Mossad bazı bilgileri paylaşıyor. Bu paylaşılan bilgiler Hakan Fidan'ın başında olduğu yapı tarafından İran'a, yani düşmanımıza aktarılabilir gibi bir şey ortaya kondu. Şimdi şöyle bir şey var, Hakan Fidan'a karsı çıktığınızda, bir şey daha var hizmet camiasının birde İran konusunda özel bir tepkisi olduğu görünüyor."

"ŞEVKAT TEPE'DE İRAN VURGUSU VAR"

Hatırlarsanız Şefkat Tepe'de ki karanlık kurulda, sanki İran'ın bazı operasyonları yürüttüğü ve bazı hadiselerde rol oynadığı gibi bir şey var.

"HAKAN FİDAN'IN GÖSTERİLİŞ TARZI İSRAİL DUYARLILIĞI"

"Ben şöyle bir şey söyledim, Hakan Fidan'ı İran'ın çıkarlarını hizmet ediyor gibi göstermek aslında Başbakan'a, Cumhurbaşkanı'na, bütün hükümete karşı bir kuşku yürütmektir. Bu kabul edilemez bir şey. Şimdi orada başlattığınız bir şey, İsrail duyarlılığıyla paralel bir duyarlılık. Sonraki zamanlara da uzanıp geliyor."

Yorum Yaz

Haber : Taşgetiren: İsrail ve Hizmet'in Hakan Fidan tepkisi ortak