Nil Erkoçlar Ayşe Arman'a konuştu

Cinsiyet değiştiren Erkoçlar, bu süreçte yaşadıklarını Ayşe Arman'la paylaştı.

Ünlü prodüktör Erol Köse, Hülya Avşar'la birlikte rol aldığı Molped reklam filmi veEmret Komutanım dizisiyle üne kavuşan oyuncu Nil Erkoçlar'ın ameliyatla erkekolduğunu iddia etti. Erol Köse'nin iddiası üzerine Nil Erkoçlar'ın kardeşi Nur Erkoçlar, kardeşiyle ilgili iddiaları sert bir dille yalanladı. Erol Köse'ye ateş püsküren abla Erkoçlar, ''Kardeşimi ve ailemi rahatsız etmeyin'' dedi. İşte Nil Erkoçlar'ın günlerdir medyayı meşgul eden hikayesi böyle başladı.

NİL'Dİ RÜZGAR OLDU

Ameliyatla göğüslerini aldıran Erkoçlar, adını da Rüzgar olarak değiştirdi.Erkoçlar, kendisindeki değişimi 5-6 yaşlarındayken fark etti. Buzamana kadar hiçbir erkekle birlikte olmadı. Ünlü oyuncugöğüslerini kestirdi. Bacağından kemik aldırarak penis yaptırdı.

GÖRÜNTÜSÜ KIZDI AMA..

Kendisindeki bu değişimi 5-6 yaşlarında fark etti. Erkoçlar, ''Görüntüm kızdı, ama ben diğer kızlar gibi değildim. Bebeklerle oynamıyordum, erkeklerle takılıp futbol oynuyordum. 14 yaşında erkek olduğumu fark ettim. '' diyor.

Errkoçlar yıllarca yaşadığı bu durumu şöyle tarif etti: İçimde bitmeyen birsavaş vardı, ruhumla bedenim arasında...

"YA BU BEDEN BİTECEKTİ YA BEN"

Cinsiyet değiştirme ameliyatının zorluklarında da bahseden Erkoçlar "Kimse bunu spor olsun diye yapmıyor. 26 yıldır süren bir zorunluluk hali var. Ya bu beden bitecekti ya da ben" diyor.

"ERKEKLERLE BİRLİKTE OLMADI"

Erkoçlar'ın bugüne kadar hiç erkek sevgilisi olmadı ve hiçbir erkekleberaber olmadı. Hep kadınlarla birlikte oldu. Ama bunu hep sakladı.

NİL ERKOÇLAR AYŞE ARMAN'A KONUŞMUŞTU

 

Yorum Yaz

Haber : Nil Erkoçlar Ayşe Arman'a konuştu