Facebook Twitter Whatsapp Mail At

Bir gencin camdan atladığı evdeki travesti tutuklandı

Ensonhaber.com 2018-08-18 14:56:45

Antalya’da ikinci kattaki evinin penceresinden bir gencin düşmesi sonucu gözaltına alınan travesti tutuklanırken, tarafların para konusunda anlaşmazlık yaşadıkları ortaya çıktı.

Muratpaşa ilçesi Kışla Mahallesi’nde fuhuş pazarlığı yaptığı travestinin aynı mahalledeki evine giden S.M., 2’nci katın penceresinden düştü.

Sabaha karşı 04.00 sırasında gerçekleşen olay mahalledeki bir iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde şahıs yan şekilde beton zemine düşüyor ve yerde kıvranıyor. Bir süre yerde kıvranan şahıs daha sonra kalkıp, sekerek olay yerinden uzaklaşıyor.

Şahsın uzaklaşmasının ardından aşağı inen travestilerin genci araması ve vatandaşlarların tepkisi de kayıtlara geçti. Yaralı genci bulamayan travesti ve vatandaşlar olay yerinden ayrıldı.

Travestinin evinin penceresinden düştü araba çarptı dedi ViDEO

TRAVESTİ TUTUKLANDI

Olayın meydana geldiği sokağı ve binayı belirleyen polis, Murat Ş.'ye ulaştı. Bugün gözaltına alınan Murat Ş., İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

"BIÇAK ÇEKİP DAHA FAZLA PARA İSTEDİ"

Şikayetçi olan Semih M., ifadesinde, Murat Ş. ile 100'üncü Yıl Bulvarı'nda fuhuş pazarlığı yaptığını, 170 lira verdiğini, daha sonra Murat Ş.'nin Kışla Mahallesi'ndeki evine geldiklerini söyledi. Eve geldiklerinde Murat Ş.'nin daha fazla para istediğini iddia eden Semih M., "Cüzdanımdaki parayı görünce, 'Sen benimle dalgamı geçiyorsun' diyerek bıçak çekti. Ben de korktum ve 200 lira daha verdim. Evden çıkmak istedim ancak kapı kilitliydi. Arkadaşlarını çağırdı. Ben de evin yatak odasına kaçıp, kendimi aşağı attım. Bu esnada omuriliğim zedelendi, ayağım kırıldı, şikayetçiyim." dedi.

"ORGAZM OLAMADI"

Şüpheli Murat Ş. ise "Semih M. ile 200 lira karşılığında cinsel ilişki için anlaştık ve evime getirdim. İlişki sırasında Semih M. orgazm olamadı. Bunun üzerine sinirlendi ve evimi dağıttı, eşyalarıma zarar verdi. İlişki karşılığı verdiği 200 lirayı alıp gitmek istedi. Evin kapısının kilitli olması nedeniyle Semih M. yatak odasına girip pencereden atladı. Suçlamaları kabul etmiyorum." ifadelerini kullandı.