Akın Öztürk'e dayak haberlerine yalanlama

Akın Öztürk'ün cezaevinde dövüldüğü yalanına inanan Aslı Aydıntaşbaş'ın hevesini Adalet Bakanlığı yaptığı açıklamayla sonlandırdı..

Ensonhaber.com
Haber Merkezi
03.08.2016 17:52

Kamuoyunda Alaattin Çakıcı'nın avukatı olarak tanınan Mehmet Sinan İnce, FETÖ'cülerin darbe girişiminde bulunduğu gece, teröristlerin başı olan Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk'ü cezaevinde darp ettiğini iddia etti, Facebook'tan 'dayak' olayını anlattı.

ADALET BAKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA GELDİ

Adalet Bakanlığı yetkilileri, İnce’nin talebi üzerine Öztürk’ün avukat görüşme odasına getirildiğini doğrularken herhangi bir saldırı ya da darp olmadığını ifade etti. Hürriyet gazetesine konuşan bir yetkili, “Görüşme odasına gelen Öztürk ‘Tanımıyorum, görüşmeyeceğim’ dedi ve avukat İnce görevliler tarafından odadan çıkarıldı. Herhangi bir darp sözkonusu olmadı" dedi.

ASLI'NIN HEVESİ KURSAĞINDA KALDI

Her olayda olduğu gibi bu sefer de Türkiye'yi kötülemek için heveslenen gazeteci Aslı Aydıntaşbaş sosyal medya hesabından, "Bu ne rezalet ya... Darbeci bile hukuk devleti kuralları içinde yargılanır ve sorgulanır. Ondan sonra da 'Vay Batı neden Türkiye'de işlence var diyor' noktasına geliyor işler." sözleriyle ülkesini kötülemek için paylaşımlarda bulundu.

Adalet Bakanlığı'ndan gelen açıklama sonrası Aslı Aydıntaşbaş'ın hevesi kursağında kaldı.

Aslı Aydıntaşbaş'ın paylaşımları;

Erdoğan'ın çağrısını gören FETÖCÜ yazarlar