Facebook Twitter Whatsapp Mail At

AK Parti'nin Hatay adayı Abdülkadir Özel gençleri dinledi

Ensonhaber.com 2018-06-21 01:22:24

AK Parti Milletvekili Adayı Abdülkadir Özel, İskenderun AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı'nın 'Vekile Bir Mesajım Var' etkinliğine katıldı.

Hazırlanan panoya sabah saatlerinden itibaren post-it kağıtlarıyla mesajlarını yapıştıran vatandaşların etkinliğe ilgisi yüksek düzeyde oldu.

İlk defa böyle bir etkinliğe şahit olduklarını söyleyen vatandaşlar, milletvekilleriyle iletişim kanallarının sürekli açık olması gerektiğini dile getirdiler.

ABDÜLKADİR ÖZEL'DEN "İNTERAKTİF İLETİŞİM" SÖZÜ

AK Parti Milletvekili Adayı Abdülkadir Özel de seçilmesi halinde bu etkinliğin hoş bir anı olarak kalmayacağını, kişisel internet sitesinde vatandaşların sürekli kendisiyle iletişimini sağlayacak bir talepler sekmesinin oluşturulacağını ve böylece vatandaşlara hizmet etme noktasında daha aktif çalışmalar yapılacağının sözünü verdi.

NİKAH ŞAHİTLİĞİ, HALI SAHA MAÇI İSTEDİLER

Düzenlenen etkinlikte esprili mesajlar eğlenceli anların da yaşanmasına yol açtı. Kimi gençler Milletvekili Adayı Özel’den nikah şahitliği sözü alırken kimisi de halı saha maçına katılım sözü aldı.

MESSİ Mİ, RONALDO MU

Ronaldo mu Messi mi sorusuna Özel’in "Tabii ki Ronaldo ama ikisini toplasanız bir Recep Tayyip Erdoğan etmez" cevabını vermesi katılımcılardan yoğun alkış aldı.