Muhtarlık kavgası gözüne mal oldu

Muhtarlık kavgası gözüne mal oldu

Osmaniye'de girdiği muhtarlık seçimini kaybeden Aziz Deprem (42), destek verenlere teşekkür ziyareti yaptığı sırada bir kişi ile çıkan tartışma sonrası uğradığı saldırıda, sol gözünü kaybetti.

İki çocuk babası Aziz Deprem, Rahime Hatun Mahallesi'ne muhtar adayı oldu. 150 oyla seçimi kaybeden muhtar adayının, teşekkür ziyaretlerinde girdiği tartışmanın bedeli ağır oldu.

YÜZÜNE ANAHTARLIKLA VURDU, GÖZÜ GÖRMÜYOR

8 bin 200 seçmenin bulunduğu ve 7 kişinin yarıştığı muhtarlık seçiminde Deprem, 150 oyla kaybetti. Seçim sonrası kendisine destek veren kişilere teşekkür etmek isteyen Deprem, ikameti başka mahallede bulunan fakat sahte adres beyannamesinde bulunduğunu iddia ettiği S.A. ile tartışmaya başladı. Bu sırada S.A., Deprem'in gözüne elindeki anahtarlıkla vurdu. Aldığı darbeyle yere yığılan Deprem'i, çevredekiler en yakındaki hastaneye kaldırdı.

''ŞİKAYETÇİYİM''

Gözünde görme problemi oluşan Deprem, tedavisinin ardından Adana Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne sevk edildi. Burada tedaviye alınan Deprem'in gözünde, yüzde 80 görme kaybı olduğu anlaşıldı. Kendisini yaralayan kişiden şikayetçi olduğunu belirten Aziz Deprem, "Benim gözümü geri versinler, beni bu hale getiren kişiden şikayetçiyim. Devlet büyüklerimizden yardım istiyorum." dedi. Savcılık ve polise de giderek şikayette bulunduğunu söyleyen Deprem, olayın sorumlularının cezandırılmasını istedi.


İlginizi Çekebilir
CNN Türk canlı yayınında ırkçılık kavgası
CNN Türk canlı yayınında ırkçılık kavgası
524 YORUM
Gündem
Şeyma Subaşı'dan mesaj açıklaması geldi
Şeyma Subaşı'dan mesaj açıklaması geldi
250 YORUM
Magazin
Erdoğan: Amerika sözünü tutmadı
Erdoğan: Amerika sözünü tutmadı
268 YORUM
Gündem
İdo asker oldu
İdo asker oldu
214 YORUM
Magazin